Зняття нарощених вій без шкоди в домашніх умовах

Нарощені вії

Якщо ви готові витратити гроші на придбання спеціалізованих засобів, такий спосіб вам підійде. Щоб зняти накладні вії самостійно в домашніх умовах, вам будуть потрібні дебондер (так називається склад для видалення клею і видалення штучних волосків, який ви зможете придбати в спеціалізованому магазині, а також у майстра), скотч, ватні палички та диски, манікюрні ножиці, пінцет.

Етапи процедури:

Спосіб перший

1. Спочатку ножицями виріжте з ватного диска півмісяць. Це забезпечить ідеальне прилягання по лінії росту вій.
Прикладіть вирізану частину диска до нижньої повіки прямо під віями, закріпіть його скотчем, щоб він нікуди не дівся в ході процедури.
Тепер нанесіть ватною паличкою на нарощені вії дебондер, залиште на 5-10 хвилин (точний час буде зазначено в інструкції).
Перевірте, чи розчинився клей. Якщо так, то пінцетом акуратно приберіть накладні волоски. Якщо ні, почекайте.
Таким же чином обробіть і друге око.
Вмийтеся.

Замість дебондера можна використати більш сучасний та безпечний засіб – ремувер. Він може випускатися у вигляді гелю, пасти або крему, що мінімізує негативний вплив та ризик потрапляння суміші в очі.

Спосіб другий

2. Цей спосіб більш бюджетний і доступний будь-якій дівчині або жінці, адже будуть використовуватися практично підручні засоби і пристосування. Щоб зняти нарощені вії в домашніх умовах, вам знадобляться: жирний крем, ватні диски, пінцет, скотч, ватяні палички і ножиці.

Етапи зняття:

Спочатку потрібно вирізати з ватного диска півмісяць і скотчем зафіксувати його під лінією росту вій на повіці (нижній).
Далі паличкою рясно змастіть нарощені вії жирним кремом, залиште його на двадцять чи тридцять хвилин, щоб він проник в клей і розчинив його.
Коли клей зруйнується, а волоски почнуть відпадати, то, використовуючи пінцет, акуратно зніміть їх.
Порада: уважніше поставтеся до вибору крему. Він повинен бути дуже жирним і мати щільну консистенцію, щоб не розчинятися на шкірі повік, а залишатися у незмінному вигляді і впливати на клей, поступово руйнуючи його.

Спосіб третій

Цей спосіб можна назвати не тільки найбільш бюджетним, але і найбільш безпечним і навіть корисним, адже передбачається використання реп’яхової або касторової олії, яка забезпечить додатковий догляд. Ще потрібні ватяна паличка, ватяні диски.

Процедура проста і може проводитися в декількох варіантах. Перший – нанесення олії на диск і його подальше прикладання до вій на півгодини або годину (в цей час ви можете просто полежати і послухати музику або, наприклад, поспілкуватися по телефону). Другий спосіб подібний до першого, він передбачає закріплення диска на повіці (нижній) і нанесення складу на накладні волоски. Треба чекати повного розчинення клею. Якщо немає часу, то ви можете просто розподілити олію по віях і лягти спати, а на ранок пінцетом обережно їх прибрати. За такий період клей точно розчиниться.

Кілька корисних порад, які дозволять зняти нарощені вії без шкоди для натуральних:

Не намагайтеся відривати накладні вії. Якщо вони важко відділяються, то знову нанесіть обраний засіб і почекайте трохи. Ймовірно, клей міцний, і на його руйнування піде більше часу.
Ні в якому разі не відкривайте очі під час процедури, особливо якщо використовуєте дебондер. Його потрапляння на слизові загрожує хімічними опіками.
Після зняття нарощених вій забезпечте належний догляд за шкірою повік, так як вона сильно постраждає через настільки агресивний вплив. Змащуйте її заспокійливим або зволожуючим кремом.
Вії після процедури можна змащувати касторовою або реп’яховою олією, тоді вони швидше відновляться.
Перш ніж намагатися зняти накладні вії, випробуйте вибраний вами засіб, нанесіть його невелику кількість на яку-небудь ділянку шкіри. Якщо реакція не піде, то приступайте до повноцінної процедури.
Знімати накладні вії в домашніх умовах краще при денному світлі і в досить великому дзеркалі, щоб мати можливість контролювати процес і все добре бачити.
Щоб очистити і заспокоїти шкіру повік, можна після процедури потримати на змочені у відварі ромашки або календули ватяні диски.
Щоб швидше та комфортніше зняти нарощені вії в домашніх умовах, перед їх видаленням розпарте обличчя, потримавши його над каструлею з гарячою водою. Тепловий вплив частково зруйнує склеювальний склад, і він розчиниться набагато швидше.
Якщо у вас немає зручного пінцета, то можна обійтися і без нього, діючи пальцями.
Не всі клеї руйнуються під впливом масляних або жирних засобів, і в такому разі допоможе тільки спеціалізований засіб.
Якщо в процесі зняття ви відчули сильне печіння або дискомфорт, то негайно змийте склад. Швидше за все, він вам не підходить.
Дотримуйтесь наведених у статті порад, щоб не тільки зробити все правильно, але і зберегти здоров’я своїх вій.

Поділись


Новини партнерів