Що таке ламінування вій

Ламінування вій

Що таке ламінування? Це процедура, яка передбачає нанесення на вії особливого складу. Основним його компонентом є кератин. Він проникає в структуру волосків і запечатує їх лусочки, роблячи вії більш гладкими, доглянутими, блискучими і здоровими. Але також ламінуючий склад містить і деякі живильні компоненти, і вони теж проникають через кутикулу і запечатуються всередині завдяки кератину. У результаті забезпечується ефект повноцінного живлення.

Спочатку ламінування призначалося для волосся, але відносно недавно косметологи стали обробляти вії, і багато клієнток залишаються задоволеними.

Ламінування в салонах краси проводиться таким чином:

Перший етап – підготовчий, він включає видалення макіяжу, знежирення війок, нанесення на шкіру повік пом’якшувального захисного складу.

На нижню повіку спеціаліст наклеїть силіконову стрічку, а на верхню – широку силіконову накладку. Може використовуватися валик, який дозволить підкрутити вії, створивши їх природний вигин.

Далі наноситься особлива сироватка, яка грає роль основи і готує структуру волосків до наступних етапів.

Потім майстер проведе фарбування, тобто завдасть пігмент обраного клієнтом відтінку. Іноді цей етап пропускається (наприклад, якщо натуральні вії темні).

На відео можна побачити, що останній і найважливіший етап – нанесення кератину. Він покриває вії і утворює на них плівку.

Тривалість сеансу становить від сорока хвилин до години.

Протипоказання

До протипоказань можна віднести періоди грудного вигодовування і вагітності, хвороби очей (наприклад, кон’юнктивіт) або пошкодження їх слизових, недавно перенесені операції на органах зору, індивідуальну гіперчутливість до тих чи інших окремих компонентів використовуваних засобів.

Відносним протипоказанням є мінімальна довжина вій. У цьому випадку ефект може бути практично непомітним, і багато косметологів попереджають про це клієнток.

Переваги і недоліки

Почати варто з плюсів процедури ламінування:

Ви зможете забути про щоденний макіяж очей і не застосовувати туш.

Вії стають привабливими, яскравими, набувають доглянутого і здорового вигляду.

Ніякого негативного впливу не спостерігається, чого точно не можна сказати про нарощування. Навпаки, багато хто відзначає, що стан вій після процедури поліпшується. Вони набагато менше випадають, краще ростуть і стають більш щільними та міцними за рахунок відновлення структури.

Досить тривалий ефект. Якщо забезпечити повноцінний і дбайливий догляд за віями після їх ламінування, то результати будуть зберігатися протягом 1-3 місяців, все залежить від індивідуальних особливостей клієнта.

Вії виглядають максимально природно.

Після ламінування не виникає дискомфорту, як це часто буває після нарощування.

Не передбачається агресивного впливу, так що клієнт точно не буде відчувати дискомфорт.

Знімати ламінуючий склад не потрібно, він сам поступово відділяється з поверхні вій.

Недоліки:

Ламінування – це не альтернатива нарощування. Ефект зовсім інший.
Є протипоказання.

Має місце ризик алергічних реакцій, але вони зустрічаються нечасто.

Досить висока вартість процедури.

Догляд за віями

Догляд за віями після процедури ламінування гранично простий. Основне обмеження поширюється лише на добу після сеансу, протягом якої очі не можна мочити, щоб кератин повноцінно закріпився. Дозволяється використовувати косметичні засоби, але в більшості випадків в цьому просто немає необхідності, тому що вії в будь-якому випадку стають привабливими, яскравими.

Щоб продовжити ефект, слід уникати потрапляння на вії агресивних засобів, які можуть розчинити і змити ламінуючий склад. Небажано використовувати лосьйони на спиртовій або кислотній основі, хімічні пінки або рідини для видалення макіяжу з очей. Що стосується відвідування саун і лазень і купання у водоймах (навіть у солоних), то все це допускається, як і носіння контактних лінз.

Ціна

Ціна процедури ламінування в різних салонах і у різних майстрів варіюється від 500 до 1500 грн.

Процедура в домашніх умовах

Проводити ламінування вій в домашніх умовах вкрай небажано, так як ви навряд чи досягнете бажаних результатів. Очі повинні бути постійно закритими, і це не дозволяє контролювати ситуацію. І навіть якщо ви будете обробляти їх по черзі, навряд чи вийде зробити все акуратно. Краще довіритися професіоналу.

Якщо все ж ви вирішите провести ламінування самостійно, то придбайте набір, у який будуть входити всі необхідні засоби та інструменти. На даний момент найпопулярнішим брендом є «Yumi Lashes», і в багатьох салонах краси процедура носить таку ж назву. Придбавши набір, уважно вивчіть інструкцію і виконуйте всі дані в ній вказівки, щоб не розчаруватися після процедури.

Відгуки про ламінуванні вій:

«Відразу після процедури вії здалися мені дуже жорсткими і ніби склеєними, але майстер попередила, що це нормально. І правда, на наступний день я в повній мірі оцінила результат. Задоволена дуже! Ось вже другий місяць радію, думаю записатися на процедуру повторно, звикла жити без туші»

«У мене вії короткі, і майстер відразу попереджала, що результати можуть бути досить посередніми. Дійсно, ефект мінімальний, хоча і не такий поганий. Вії стали більш завитими, пухнастими і ніби навіть густими. Але довжина не збільшилася»

«Мені, напевно, не пощастило з майстром. Спочатку було все чудово, я дуже раділа. Але через три тижні почали відростати мої рідні вії, і виявилося, що вони в жахливому стані: в різні боки ростуть, тонкі, ламкі. Швидше за все, це через те, що косметолог їх сильно відтягувала і заламувала при установці валика»

Поділись


Новини партнерів