Як проводиться нарощування вій

Нарощування брів

Нарощування вій по своїй суті дуже схоже на таку ж процедуру, проведену з віями. Тобто на натуральні волоски фіксуються штучні, і таким чином досягається бажаний ефект. Причому можна не тільки виправити форму або змінити густоту, ви зможете буквально повністю відновити брови, якщо вони з якихось причин відсутні.

Для корекції використовуються особливі волоски. Зазвичай вони виготовляються на силіконовій основі, завдяки якій набувають природної еластичності. Але вигинів у них, на відміну від війчастих немає. На фото і відео можна помітити, що елементи можуть кріпитися як до натуральних волосків, так і прямо на шкіру. Якщо брів практично немає, майстер може запропонувати спеціальні накладки, які мають силіконову основу і розташовані на ній волоски.

Нарощування вій підійде в наступних випадках:

рідко ростуть волоски;
світлі і практично непомітні брови;
асиметрія бровних дуг;
короткі волоски;
неправильна форма;
шрами (зазвичай в цих областях брови не ростуть, і це псує зовнішній вигляд);
відсутність брів;
невдала корекція (наприклад, часте і неправильне вищипування, після якого волоски можуть почати рости клаптиками).

Протипоказання

Протипоказань практично немає, так як процедура безболісна і безпечна, не передбачає агресивного впливу. Єдиний можливий ризик – це алергічна реакція на матеріали (самі волоски або клей) або гіперчутливість.

Як проходить процедура?

Нарощування вій здійснюється в кілька етапів:

Спочатку майстер підбирає ідеальну форму, враховуючи побажання клієнтки та особливості її зовнішності, наприклад, риси і форму обличчя.

Далі майстер знежирить область обробки, щоб підвищити зчеплення клею з волосками або шкірою.

Косметолог промальовує контур, щоб не виходити за нього і домогтися рівної форми.

Наступний етап – безпосередньо корекція. Майстер буде брати пінцетом кожен волосок, обробляти його основу клеєм і акуратно кріпити до брів.

Завершальний етап – оцінка підсумкових результатів і при необхідності корекція.

Процедура нарощування вій

Процедура триває в середньому від 40 хвилин до півтори години, залежно від бажаної густоти брів і довжини дуг.

Ефект

Після процедури брови стають більш густими і виразними, набувають правильну і жіночну форму і чіткі контури. Ефект не можна назвати тривалим, зазвичай волоски тримаються в середньому 1-3 тижні, в залежності від догляду, а також особливостей шкіри. Так, якщо епідерміс має жирний тип, то шкірний секрет буде впливати на склад, і він швидше зруйнується. А якщо ви будете нехтувати доглядом, то ефект буде ще більш короткочасним.

Як доглядати за нарощеними бровами?

Щоб максимально продовжити ефект нарощування, у перший день не можна мочити нарощені брови. Взагалі, протягом всього періоду після процедури варто обмежувати будь-які контакти з водою, особливо з мильною або хлорованою. Не рекомендується використовувати косметичні засоби і надавати механічний вплив, тобто чесати, терти або розчісувати зону. Небажано відвідувати сауни і лазні, тепловий вплив теж негативно впливає на використовувані клеючі засоби і руйнує їх. Крім усього іншого, намагайтеся не спати обличчям у подушку, щоб не пошкоджувати брови.

Ціни

Вартість процедури залежить від початкового стану, а також від бажаного ефекту. Вона варіюється від 500 грн до 4000 тисяч.

Переваги і недоліки

Основні ідності розглянутого метода корекції:

Швидкі результати. Вони помітні відразу ж після процедури (наприклад, після татуажу доведеться чекати мінімум тиждень, щоб повноцінно оцінити ефект).

Абсолютна безболісність процедури. Ні під час сеансу, ні після нього не виникає ніяких больових і навіть неприємних відчуттів.

Мінімальна кількість протипоказань. Вони практично відсутні.

Немає ніяких побічних ефектів, чого не можна сказати про деякі інші процедури, такі як татуаж.

Недоліки процедури:

На жаль, ефект нетривалий, особливо якщо здійснювати догляд неправильно.

Досить висока вартість. А якщо врахувати, що результати зберігаються ненадовго, то витрати можна вважати відчутними.

Потрібен догляд, який передбачає чимало обмежень.

Робота майстра копітка, а це означає, що процедура буде тривалою.

Хоча послуга стає все більш популярною, все ж поки вона надається не у всіх косметологічних кабінетах і салонах краси.

Через тиждень або два штучні волоски почнуть відклеюватися, і зовнішній вигляд від цього сильно постраждає.

Поліпшити його допоможе тільки корекція.

Відгуки про нарощування:

«Свої натуральні брови дуже тонкі, ростуть клаптиками, тому вирішила їх наростити. Результати дуже порадували, шкода, що трималися зовсім недовго. А ціна немаленька, грошей шкода».

«Регулярно роблю нарощування, так як болі дуже боюся і на татуаж не наважуюся. Перший раз пішла, побачивши фото після сеансу в портфоліо одного з салонів. Мені все подобається, раз в місяць записуюся на корекцію і продовжую насолоджуватися гарними бровами. І ніякого дискомфорту».

«Хороша альтернатива олівцям і гелям, можна на кілька тижнів забути про щоденний макіяж. У мене постійний майстер, завжди все робить дуже добре».

Нарощування вій – відмінне рішення для тих, кому набридли олівці, туші та інші косметичні засоби. Але зрозуміти, чи підходить вам такий спосіб корекції, можете тільки ви.

Поділись


Новини партнерів