Що краще – або диспорт чи ботокс

Диспорт чи Ботокс

Найчастіше, коли настає така необхідність, використовуються уколи з флакона Ботокса або флакона Диспорту. Отже, кожен постає перед вибором, чи потрібні йому ці «уколи краси», чи готовий він до можливих негативних наслідків, про які часто повідомляють численні відгуки.

У кожного цей вибір індивідуальний, зумовлений низкою причин, але це не настільки важливо. Головне те, що коли людина зважується на такий крок, незмінно стоїть вибір: що ж краще Ботокс або Диспорт? Давайте розберемося в цьому.

Приголомшливі результати і підводні камені

І чоловіки, і жінки, в пошуках рішення проблеми старіння шкіри найчастіше звертаються до фахівців, які здатні з допомогою спеціальних уколів розгладити зморшки, повернути їх обличчю колишню свіжість. Приклади таких робіт можна побачити на фото клінік, в яких проводяться такі процедури. Ці фото вражають. Коли дивишся на них, починаєш вірити в те, що молодість можна і потрібно повернути.

Але наважуючись на такий крок, потрібно бути готовим до всього, особливо до наслідків. Вони можуть бути будь-якими. Інтернет заповнений фото людей, які успішно пройшли дану процедуру. Однак, не менша кількість фото наслідків невдалого застосування «уколів краси». На це є ряд причин:

Низька якість матеріалів для проведення процедури
Низька кваліфікація фахівця, який проводить процедуру.
Наявність у клієнтів протипоказань.
Вживання алкоголю перед сеансом.

Для того щоб визначити, що ж краще, потрібно зрозуміти, в чому різниця між Ботоксом і Диспортом. Почнемо з Диспорту. Отже, ефект найкраще проявляється при застосуванні на мімічні зморшки навколо очей, на лобі, біля крил носа. Це є його схожістю з Ботоксом, який так само застосовується в цілях усунення мімічних зморшок. Слід зауважити, що їх виникнення пов’язане не з віком, а з мімічної активністю і рухливістю лицьових м’язів, а також з нездоровим способом життя, наприклад, при надмірному вживанні алкоголю.

Щоб розібратися яке з засобів кращий, необхідно знайти їх спільні риси і те, що їх роз’єднує.

Отже, спільні риси між Ботоксом і Диспортом полягають у тому що:

В їх основі знаходиться одна діюча речовина, якою є нейротоксин групи А.

Вводяться внутрішньом’язово, лікарем визначаються м’язи, у яких виникають зморшки. Щоб визначити їх, пацієнту необхідно насупитися.

В обох препаратів загальний список побічних дій, до числа яких відносяться: невелика слабкість, головний біль, нудота, припухлість, набряки, біль у місці введення препарату.

Спільними є і показання до застосування.

І ботокс і диспорт володіють загальними протипоказаннями: не досягнення віку 12 років, алкоголізм, погане згортання крові, вагітність, лактація, схильність до набряків, туберкульоз.

Обидва препарати заслужили численні позитивні відгуки.

Обидва види уколів займають важливе місце в косметології вже більше десяти років.

Забороняється вживання алкоголю до проведення процедури.

Алкоголь забороняється приймати та протягом двох тижнів після процедури.

Показання до проведення процедур:

Забороняється застосовувати алкогольні напої перед уколами, а також протягом 14 днів після процедури.
Для досягнення найкращих результатів необхідно три години провести лежачи, тобто в горизонтальному положенні.
У перші 30 хвилин після проведення процедури обличчя повинне перебувати в стані спокою.
Забороняється торкатися руками до місць введення препарату, так як це може спричинити занесення інфекції.
Заборонено відвідування лазень і саун протягом 14 днів після процедури.

Отже, до відмінностей належать:

Склад уколів. У складі Ботокса міститься 12,5 нг бутолотоксину, що наполовину більше, ніж у Диспорту

Виробник. Ботокс виробляють Америці, а Диспорт у Франції.

Ціна. Ботокс дешевший приблизно на десять відсотків, що значимо впливає на вибір пацієнтів.

Ботокс зручно використовувати для ефекту усунення дрібних зморшок, наприклад, в області навколо очей. Це пов’язано з тим, що площа його поширення мала. У Диспорту вона набагато ширша.

Отримання результату. Ефект застосування Ботоксу помітний протягом трьох днів, в той час як у Диспорту до цього терміну додається ще чотири дні.

Ботокс застосовується з 1981 року. Диспорт ж вперше був випущений пізніше, в 1990 році.

Таким чином, вибір залежить від деяких особливостей.

По-перше, це терміни, під час яких необхідно отримати потрібний ефект. За відгуками клієнтів і косметологів, ефект від введення Ботокса настає швидше, ніж від Диспорту.

Слід зазначити, що термін, протягом якого буде діяти препарат, безпосередньо залежить від виконання приписів косметолога або ж лікаря. Необхідним пунктом є невжиття алкогольних напоїв до проведення процедури. Також алкоголь забороняється протягом двох наступних тижнів. Наступним пунктом для збереження хорошого ефекту є збереження спокійного виразу обличчя протягом півгодини. Подальшою необхідністю є знаходження клієнта в лежачому положенні протягом трьох-чотирьох годин. Не рекомендуються до відвідування лазні і сауни протягом двох тижнів після проведення уколов. Результативність уколів нерозривно пов’язана і з фізичною активністю. Коли внаслідок неї підвищується рівень метаболізму, ефект буде мінімальним. Косметологи та відгуки нерідко доводять, що колоти Ботокс або Диспорт – даремна затія для спортсменів.

По-друге, має місце ціновий фактор. Ціна за дану процедуру зовсім немаловажна. Але, аналізуючи відгуки клієнтів, косметологи і лікарі прийшли до висновку про те, що для більшості з них ціна відіграє меншу роль у порівнянні з якістю препарату і проведеною процедурою.

Ціна на флакон Ботокса, в якому міститься 100 одиниць, становить близько 4 тисячі. Ціна на флакон Диспорту коливається в районі 3 тисячі на 300 одиниць препарату. Так, на прикладі процедур, що проводяться, можна простежити різницю цих двох препаратів у вартості.

Говорячи про ціну, слід зазначити, що для застосування препаратів на різні частини обличчя та тіла необхідна їх різне дозування, яке максимально точно може бути розраховане для кожного з клієнтів особисто. В середньому:

На ін’єкції чола необхідно близько десяти флаконів.
Для досягнення найкращого ефекту в області декольте знадобиться від двадцяти п’яти флаконів.
Губи зажадають від шести до п’ятнадцяти флаконів.
Для усунення «гусячих лапок» і інших зморшок навколо очей потрібно близько дванадцяти або двадцяти флаконів.
Необхідно зауважити, що не можна прийти в аптеку і купити флакон Ботокса або Диспорту. Купити один або кілька можливо лише за рецептом, або закупівля здійснюється клінікою, в якій буде проведена процедура.

В-третіх, щоб вибрати який з препаратів підійде для вас найкраще, слід заздалегідь визначити місце його застосування. Як вже говорилося раніше, косметологи рекомендують застосовувати Ботокс для усунення невеликих зморшок, до числа яких, наприклад, відносяться зморшки навколо очей – так звані «гусячі лапки». Диспорт, в свою чергу, більш ефективно застосовується для більш широких областей, наприклад на шиї, декольте, лоба. Слід враховувати те, що ефективність процедури залежить від дотримання рекомендацій лікаря, до числа яких відносяться невживання алкоголю до процедури і протягом двох тижнів після цієї процедури.

По-четверте, фахівцями наголошується, що Ботокс набагато легше переноситься. І з застосуванням саме його зведені до мінімуму ризики нівечення обличчя внаслідок потрапляння до поганого фахівця. Це пов’язано з тим, що його формула практично виключає деформацію лицьових м’язів, але, незважаючи на це, завжди потрібно пам’ятати про можливу імовірність наслідків.

Таким чином, можна зробити висновок про те, що не можна визначити найкращий препарат, не враховуючи безлічі важливих чинників, які індивідуальні і вкрай мінливі в кожному конкретному випадку. Головне дотримуватися показань лікаря і не вживати алкоголь перед процедурою.

Огляд процедури

Проведення процедури схоже, чи то Диспорт чи Ботокс. Спочатку необхідно визначити, чи є у клієнта алергія на діючі речовини препаратів, так як її наявність може привести до серйозних наслідків, наприклад, набряку Квінке. Потім потрібно визначити, чи є у клієнта протипоказання до даної процедури, і визначити, чи не був вжитий алкоголь перед процедурою.

Наступним етапом є дотримання приписів до проведення процедури. Згідно з ним, для досягнення найкращого ефекту необхідно:

Відмовитися від застосування лікарських засобів, напередодні процедури
Відмовитися від вживання алкогольних напоїв за кілька днів до процедури
Відмовитися від занять спортом за день до процедури.

Поділись


Новини партнерів