Гіалуронова кислота для збільшення губ: дія, опис процедури, можливі наслідки та рекомендації

Збільшення губ

Губи – це, мабуть, найбільш чуттєва частина обличчя. І багато хто мріє про те, щоб вони були привабливими і апетитними. Але що робити, якщо природа розпорядилася інакше? На щастя, є маса способів змінити ситуацію, і один з них – це збільшення губ гіалуроновою кислотою.

Гіалуронова кислота (гіалуронат) – це природний компонент, який присутній практично у всіх тканинах організму, таких як нервова, сполучна та епітеліальна. Крім того, це основна речовина позаклітинного матриксу, що входить до складу багатьох біологічних людських рідин: синовіальної рідини, слини. Також дана кислота бере активну участь у проліферації клітин, тобто в їх розподілі та збільшенні кількості.

Гіалуронова кислота частково відповідає за регенерацію тканин, а також впливає на їх гідродинаміку, тобто насичення рідиною та рівномірний розподіл вологи. Іншими словами, цей природний компонент забезпечує нормальну будову багатьох клітин, а також перешкоджає передчасному старінню.

Як гіалуронова кислота діє на губи?

Чому така речовина використовується для коригування форми і контуру губ, як вона діє? Перш за все, застосування обумовлено тим, що гіалуронат відповідає за транспортування рідини в організмі, а також за її розподіл по тканинах. Іншими словами, компонент притягує вологу та утримує її, що дозволяє наповнювати клітини, збільшувати об’єми зони, надавати пружність, а також розгладжувати зморшки.

Дія гіалуронової кислоти

Гіалуронова дозволяє усунути різні дефекти і вирішити проблеми, що стосуються будови або зовнішнього вигляду губ.

Основні показання до проведення ін’єкцій гіалуроновою кислотою:

надмірно тонкі губи;
асиметрія губ, їх неправильна форма;
нечіткі контури;
вікові зміни, наприклад, опущення куточків губ, поява зморшок в даній області, надмірна сухість.

Варто відзначити, що на процедуру вирішуються дівчата і жінки різного віку, причому приводи для звернення до косметолога можуть бути різними, і це видно на фото до і після ін’єкцій, які можна знайти в косметологічних клініках і на їх офіційних сайтах. Наприклад, представниці прекрасної статі від 17-18 до 25-30 зазвичай переслідують лише одну мету – надання губам виразності і сексуальності за рахунок збільшення її об’єму. Дівчата старші 30 років починають замислюватися про профілактику вікових змін і відправляються до косметолога, щоб запобігти появі перших явних ознак старіння. А ось жінки старше 40-50 років вирішуються на процедуру, щоб усунути явні недоліки, пов’язані з віком.

Ефект

Введення гіалуронової кислоти дозволить досягти наступних ефектів:

Збільшення губ, надання їм відчутного об’єму і апетитних сексуальних форм.

Усунення асиметрії та інших дефектів, пов’язаних з формою.

Надання чіткості контурів. За рахунок цього губи стають більш виразними і привабливими, підкреслюється їх краса.

Усунення ознак старіння шкіри, таких як зморшки, в’ялість, незначне опущення куточків рота, сухість або грубість шкірних покривів.

Кваліфіковані і сумлінні косметологи для проведення процедур використовують тільки сертифіковані і якісні препарати на основі гіалуронової кислоти. Найбільш популярними і затребуваними вважаються «Juvederm» («Ювідерм»), «Hylaform Plus», «Restylane» («Рестилайн»), «Prevelle Silk».

Варто відзначити, що за будовою гіалуронова кислота, що входить до складу перерахованих засобів, відрізняється від тієї, яка міститься в препаратах, які застосовуються для проведення біоревіталізації шкіри, мезотерапії та інших процедур. Речовина, що використовується для ін’єкційного введення в губи, спеціально опрацьована і підготовлена. Після проникнення в тканини вона не розсмоктується і не розчиняється, так як має форму нерозчинного гелю, який рівномірно розподіляється і зберігає свій об’єм протягом тривалого періоду часу.

Як проводиться процедура?

Гіалуронова кислота вводиться в тканини губ. І процедура проводиться в кілька етапів:

Спочатку косметолог проводить ретельний огляд, виявляє проблеми і зазначає місця введення препарату. Від схеми безпосередньо залежить результат, так що майстер повинен бути досвідченим і знати особливості застосування використовуваного засобу.

Далі може бути проведена місцева анестезія. Ін’єкції досить болючі, але все-таки терпимі, так що цей етап за бажанням клієнтки може бути пропущений.

Тепер піде дезінфекція області, тобто обробка антисептиком.

Потім косметолог починає вводити гіалуронову кислоту за допомогою тонкого шприца.

Як правило, один сеанс триває від 10-15 до 40 хвилин, в залежності від розв’язуваних проблем і обсягу робіт.

Протягом години-двох після процедури можуть зберігатися набряклість і почервоніння. Кінцевий результат можна оцінювати через дві доби, коли препарат розподілиться і займе своє місце. Якщо ефект не влаштовує клієнтку, то майстер може провести корекцію.

Обмеження після введення гіалуронової кислоти

Щоб результат відповідав очікуванням і був позитивним, після процедури слід дотримуватися деяких правил:

Намагайтеся обмежувати міміку рота, щоб препарат рівномірно і правильно розподілився в тканинах.

Уникайте підвищених фізичних навантажень.

Добу після сеансу не пийте і не їжте гаряче.

У перші кілька днів після введення слід дотримуватися питного режиму, щоб волога розподілилася рівномірно.

Докладніше про це правило вам розповість косметолог, так як об’єми вживаної води будуть залежати від конкретного препарату і його дозування.

Відмовтеся від використання косметики на два-три дні.

Протягом двох тижнів після процедури не варто відвідувати лазні і піддавати область впливу ультрафіолету.

Протипоказання

Хоча гіалуронова кислота є натуральною, абсолютно безпечною і спорідненою для тканин людського організму речовиною, все ж її введення протипоказане в наступних випадках:

періоди грудного вигодовування і вагітності;
захворювання аутоімунного характеру;
наявність шрамів або рубців в області впливу;
онкологічні хвороби;
загострення дерматологічних інфекцій, наприклад, герпесу;
наявність у тканинах інших препаратів, то є нещодавно проведені інші процедури;
схильність до алергії;
гіперчутливість до компонентів препарату;
зниження згортання крові;
гострі захворювання або загострення хронічних.

Можливі наслідки

Як правило, процедури проходять успішно і дозволяють домагатися бажаних результатів, що підтверджують фото до і після введення, а також відгуки. І все ж деякі наслідки можливі. Так, при введенні надмірної кількості препарату є ризик отримати результат, що сильно відрізняється від бажаного, що зробить зовнішній вигляд губ неприродним або навіть безглуздим. При низькому професіоналізмі косметолога і після допущених ним помилок форма або контури можуть бути асиметричними. А якщо ви не підійдете відповідально до вибору клініки та спеціаліста і вирішите заощадити, звернувшись у «підпільний» кабінет або до любителя, то це може призвести до інфікування тканин або навіть сепсису.

Плюси і мінуси процедури

Почати варто з плюсів процедури:

Практично немає строгих обмежень.

Гіалуронова кислота швидко приживається, так як присутня в людському організмі.

Натуральний ефект.

Якщо результати вас не влаштують, то не варто переживати: незабаром форма знову стане первісною.

Відносна безпека процедури.

Вирішення одразу кількох проблем.

Мінуси:

Нетривалий ефект. Як правило, він триває близько 6-8 місяців.

Якщо косметолог недосвідчений, то результати можуть сильно відрізнятися від бажаних.

Висока ціна процедури, яка становить близько 5-10тисяч.

Думки

«Робила процедуру тричі протягом року, так як хотіла добитися ідеальних результатів. Саме введення після місцевої анестезії безболісне, а без неї цілком терпиме. Ефект порадував, але от ціна висока, так що таке задоволення по кишені не всім».

«В цілому результат сподобався: губи стали спокусливими, пухкими. Але сама процедура і період після неї – не кращі. Набряки були приблизно два тижні, плюс болючість під час уколів. Але кінцевий ефект цілком хороший. Ціна зі знижкою для мене прийнятна».

«Більше ніколи не зважуся на збільшення губ за допомогою гіалуронової кислоти. Ймовірно, мою думку про цей метод зіпсував недосвідчений косметолог, але наслідки відчуваю і досі. Шкода, що мене відразу не насторожила підозріло низька ціна, та й відгуки про цього «майстра» я не вивчала».

Поділись


Новини партнерів