Найкращі жіночі духи

Аромат може завершити образ, створити яскраве враження і навіть закохати в себе. Але щоб він бездоганно виконував усі свої функції, варто вибрати кращі жіночі духи.

Отже, рейтинг кращих жіночих парфумів, які підкорили буквально всіх:

«Chanel №5». Ця туалетна вода, безперечно, залишається світовим лідером на всі часи. І хоча вона вважається довгожителькою, все ж продовжує розбурхувати уяву і викликати найприємніші емоції. Духи вже відзначили свій 90-ий ювілей, але як і раніше продовжують залишатися популярними і, мабуть, ніколи не вийдуть з моди.

«Shalimar» від «Guerlin». Це практично «ровесник» «Chanel №5», але цей аромат побачив світ трохи пізніше, і його поява стала справжнім фурором. Творцем став сам легендарний Жак Герлен, а надихнула його мода на східну культуру, яка охопила весь світ. Назва дослівно – «храм любові».

«Magnetism», «Escada». Це 1-ий східний аромат бренду, народжений понад тринадцять років тому П’єром Бурдоном. І творець стверджує, що духи дійсно мають якусь магнетичну силу.

«For Her» від «Narciso Rodriguez». Перший аромат марки, яка через кілька років після появи стала популярною. Духи з промовистою назвою (перекладається коротко – «Для неї») стали справжнім подарунком їх творця дизайнера Нарцисо Родрігеза всім жінкам. Він вважає їх частинкою себе, яку вирішив подарувати дівчатам і жінкам.

«212» від «Carolina Herrera» може сміливо вважатися одним з найбільш затребуваних і популярних ароматів сучасності. «Народилися» такі духи трохи менше двадцяти років тому, а назву їм дала сама Кароліна Еррера, і вона є кодом обожнюваного нею Нью-Йорка. Засновниця розцінює свою туалетну воду як статусну, свіжу і насичену.

«Opium» від «Yves Saint Laurent» – справжня легенда, відкрита самим Івом і стала виразом його щирої любові до сходу, а також втіленням розуміння краси всіх жінок. Концентрація алкоголю була максимально високою і навіть екстремальною для того часу, але саме вона дозволила створити щільний шлейф. А назва – це провокація, яка відображає пристрасть і загадку покриву ночі.

«Obsession», «Calvin Klein». Це мана з’явилася в 80-х роках двадцятого століття. Неординарна суміш компонентів запам’ятовується буквально з перших миттєвостей і залишається в пам’яті назавжди. Жану Гішару вдалося втілити свою задумку і створити парфуми, які уособлюють справжню жінку з її багатогранністю, відвертістю і загадковістю.

«L’Air du Temps», «Nina Ricci». Дана культова туалетна вода, що з’явилася в післявоєнний час, стала втіленням радості, звичайного мирського існування і безтурботності, про які забула Європа після всіх потрясінь. Не менш символічною є назва, що перекладається як «дух епохи» і відображає всю суть часу.

«Poison», «Christian Dior». Цей культова солодка отрута вразила своєю відвертістю буквально всіх. Шлейф неймовірно сильний, стійкий і чуттєвий. Це пристрасна, мелодійна, приємна і голосна мелодія, що нагадує про справжню любов.

«Youth Dew» від «Estee Lauder» – практично перший аромат Америки, якому вдалося підкорити світ. Це справжня спроба створити універсальний запах, який був би актуальним і ввечері, і вдень. Квітково-амброві ноти підійдуть жінкам, які знають собі ціну.

Як зробити правильний вибір?

Навіть найдорожча туалетна вода, яка неймовірно пахне на вашій подрузі, на вашому тілі може придбати абсолютно інші ноти, тому духи повинні підбиратися індивідуально. Але ж як вибрати не просто хороший, а ідеальний аромат, що підкреслює ваші гідності і відображає характер?

Звертайте увагу на наступні моменти:

Пора року. Умовно туалетні води можна розділити на весняні, літні, осінні і зимові. Влітку хочеться свіжості, весна повинна пахнути запахами квітів, що розпускаються, осінь вражає буйством насичених фарб і ароматом листя, а взимку хочеться зігрітися і відчути тепло. І у кожної поважаючої себе жінки має бути кілька духів для різних сезонів.

Група ароматів. Всі вони діляться на такі категорії як шипрові, цитрусові, квіткові, фруктові, пряні, східні, шкіряні, папоротеві, деревні та інші. І щоб підібрати кращий варіант, по-перше, «приміряйте», а краще «поносіть» його. По-друге, враховуйте свій характер і вік. Так, активна молода дівчина напевно оцінить свіжі нотки цитрусів, романтичній натурі підійде квітковий аромат, а впевнена в собі зріла жінка вибере духи, що належать до категорії шипрових або ж деревних.

Ваші відчуття. Вважається, що якщо аромат добре підійшов, то ви не будете його відчувати на своєму тілі, він стане частиною вас. Якщо ж запах явно відчувається і тим більше дратує, то слід продовжити пошуки.

Думка вашого чоловіка. Якщо аромат вам підійшов, і ви його не відчуваєте, то дізнайтеся думку свого партнера, адже саме він часто або постійно знаходиться поруч з вами і, отже, в повній мірі відчуває запах ваших духів.

Поділись


Новини партнерів