Ефективні косметичні процедури після 50 років

Косметичні процедури

У 50 років вікові зміни дуже помітні так як процеси, що відбуваються в епідермісі, значно уповільнюються. Регенерація і відновлення клітин епідермісу протікають мляво. Крім того, помітно зменшується кількість еластину і колагену – речовин, що забезпечують еластичність, молодість, свіжість і пружність.

Якщо врахувати написане вище, то шкірі, в першу чергу, потрібне збільшення кількості колагену і еластину, тобто підвищення тонусу епідермісу. І щоб цього досягти, потрібно досить глибокий вплив, який забезпечується салонними апаратними процедурами або інноваційними ефективними засобами. Крім того, необхідно повноцінне живлення, тільки тоді шкіра обличчя після 50 років буде отримувати всі потрібні речовини. І, звичайно, обов’язково зволоження, причому інтенсивне, так як всі тканини з віком втрачають вологу і не можуть її утримувати. А якщо епідерміс не буде зволоженим, то він стане крихким, розтягнеться, змінить властивості.

Які процедури корисні?

Апаратні процедури

Для початку варто перерахувати найбільш дієві апаратні процедури, адже професійний вплив дозволяє зачіпати глибокі шари шкіри обличчя, досягаючи омолодження, регенерації, відновлення клітин, повноцінного зволоження, правильного живлення та насичення киснем.

Отже, ефективні методи:

Мезотерапія передбачає використання спеціального пристрою – мезороллера. Численні тонкі голки дозволяють доставляти вглиб шкіри будь-які активні компоненти використовуваних препаратів, а також прискорювати регенерацію і значно поліпшувати кровообіг. А якщо засоби були підібрані правильно, то ефект омолодження посилюється.

Фракційна лазерна підтяжка – це справжня альтернатива пластичній операції. З допомогою лазерного променя здійснюється вплив на певні глибокі ділянки епідермісу (фракції), у результаті старі клітини відмирають, але навколо починають активно утворюватися нові, тим самим роблячи шкіру більш молодою.

Радіочастотний, тобто так званий RF-ліфтинг. Радіохвилі проникають глибоко в шкіру обличчя, розігрівають всі клітини і тим самим змушують їх активно оновлюватися. Крім того, за рахунок прискорення кровообігу тканини отримують живлення. А ще після таких процедур починає синтезуватися колаген.

Кріотерапія. Після короткочасного охолодження судини спочатку звужуються, а потім розширюються, причому як основні, так і дрібні. За рахунок цього помітно поліпшується постачання епідермісу необхідними поживними речовинами і киснем.

Фотоомолодження. Така процедура також активно використовується після 50 років для омолодження. Вона допомагає розгладжувати шкіру, вирівнювати її колір, видаляючи пігментні плями.

Лімфодренажний масаж застосовується для зняття набряклості, яка з віком з’являється у багатьох жінок, а також для позбавлення від зморшок і омолодження шкіри.

Лазерна шліфовка шкіри після 50 років теж застосовується досить часто. По своїй суті, це пілінг, але глибокий, що дозволяє буквально знімати кілька шарів шкіри, таким чином, оновлюючи її, а також прискорюючи процеси відновлення клітин, тобто регенерації.

Ін’єкції гіалуронової кислоти
. Вона стимулює вироблення колагену і еластину і дозволяє заповнювати поглиблення, тобто розгладжувати зморшки, причому навіть досить глибокі, наприклад, носогубні.

Домашні процедури

Домашні процедури також допомагають домагатися помітного омолодження шкіри обличчя навіть після 50 років. Ось які з них будуть особливо корисними:

Масаж. Така процедура, якщо робити її регулярно, допоможе помітно поліпшити кровопостачання всіх тканин. Щоб позбутися від зморшок, потрібно здійснювати рухи від центру до країв по основних масажних лініях: від носа до вух, від лоба до скронь, від підборіддя до нижніх частин скул.

Контрастне вмивання – ще одна ефективна процедура, відмінно тонізує шкіру і усуває багато недосконалостей.

Протирання кубиками льоду. Лід охолоджує епідерміс і тим самим підвищує тонус, стимулюючи вироблення еластину і колагену, а також надходження всіх важливих речовин.

Використання масок. Маски теж ефективні, особливо після 50 років, тому що при настільки тривалому впливі на шкіру обличчя всі компоненти отримують можливість проникати в глибокі шари і досягати мети. Особливо дієвими компонентами є мед, молоко або вершки, желатин, яєчні білки, банани, огірки, авокадо, ягоди і фрукти, а також розчинні вітаміни.

Очищення також необхідне. Хоча з віком сальні залози починають працювати менш активно, все ж гормональні збої або неправильне харчування можуть змінити ситуацію. А так як пори після 50 років, як правило, звужуються, то вони будуть забиватися швидше. Щоб цього уникнути, використовуйте тоніки і лосьйони, причому бажано з ефектом омолодження та призначені саме для вашої вікової категорії.

Рекомендації

Кілька корисних порад:

Робити всі процедури бажано регулярно і курсами, тільки тоді вони будуть ефективними.
Підбирайте процедури для омолодження після 50 років дуже ретельно, враховуючи тип і всі особливості своєї шкіри.
Не здійснюйте грубий механічний вплив на шкіру, в такому випадку ви її розтягнете, а це дуже небажано.
Слідкуйте за станом епідермісу і вчасно вживайте заходів.

Поділись


Новини партнерів