5 стильних зачісок для спекотного літа

Літо – сприятлива пора для різних експериментів з волоссям, але спека диктує свої правила: волосся, як і одяг, не повинне спричиняти незручності і перетворювати кожну вилазку на вулицю в героїчне випробування. Пропонуємо розглянути кілька варіантів комфортних літніх зачісок, які зараз в тренді.

Пряме волосся, зачесане назад

Протягом останніх двох років мода на ефект мокрого волосся кочує з сезону в сезон і, здається, взагалі не думає нас залишати. Зачіска морської богині влітку 2019 доповнюється двома важливими елементами: прямими пасмами і зачосом назад. Такий варіант значно полегшує життя: хвилюватися за проділ більше не треба, а зробити таку красу дуже легко за допомогою звичайного гребінця, гелю і лаку-фіксатора.

Тугий пучок

Стилісти Тижнів моди SS19 віддали перевагу тугому пучку. Чому – сказати складно. У спекотні літні дні бажання звільнитися від усього стягуючого є цілком природним. Єдине, в чому знавці стилю дають нам поблажку, – це виконання самого пучка. Буде він, як у балерини, або в розслабленому домашньому стилі – вирішувати вам, але головне не забути тугіше затягнути волосся біля корінців.

На замітку любителям аксесуарів: довгі сережки просто створені для цієї зачіски, і якщо ви вже купили собі декілька строкатих прикрас, дуже радимо вигулювати їх в парі з тугим пучком.

Африканські косички

Африканські кіски – найбільш літня з літніх зачісок – займає один з перших пунктів у списку hairstyle-трендів цього сезону. Однак беззаперечно слідувати йому зовсім необов’язково: стилісти пропонують не занурюватися в африканську естетику до кінця і зупинитися на половині волосся, залишаючи їх нижню частину вільною. Однак для поїздки в спекотні країни можна спробувати і повну версію зачіски – тут ви не прогадаєте.

Розслаблена «мальвінка»

«Мальвінку» найчастіше люблять або ненавидять: в дитинстві вам робили її батьки, тому що це виглядало «дуже мило», але навряд чи ви були повністю згодні з цим. Втім, для тих, хто не має нічого проти цієї ностальгічної зачіски, дуже до душі буде пропозиція стилістів зробити її трендом сезону SS19. В цьому випадку радимо віддати перевагу низькому варіанту зачіски і зробити ставку на невимушене звучання образу – те, що треба для літа.

Без зачіски (майже)

Класичний прийом подіумних образів – відчуття природної краси, для створення якої потрібно докласти мінімальну кількість зусиль. Усе найголовніше дівчині дала природа, і справа стиліста полягає в тому, щоб підкреслити природне сяйво волосся і шкіри моделі. Звичайно, для того щоб зробити такий ефект, проробляється величезна робота. Повторювати всі трюки б’юті-профі не варто, однак важливо підкреслити доглянутість волосся і укласти його трохи більше недбало, ніж зазвичай, і при необхідності зафіксувати лаком.

Джерело

загрузка...
Поділись


Магазин