Тиждень моди в Нью-Йорку: Джіджі Хадід, Стелла Максвелл і Жасмин Тукс на показі Jeremy Scott

179

Після паризького Тижня моди представники фешн-індустрії (моделі, дизайнери, фотографи і завсідники модних показів) вирушили в Нью-Йорк, де вчора стартував Тиждень моди ready-to-wear сезону весна-літо 2018.

Через кілька годин після того як на подіум вийшла 16-річна Кайя Гербер в рамках показу Tom Ford, нову колекцію від Jeremy Scott представили Джіджі Хадід, Стелла Максвелл, Жасмин Тукс і інші моделі. 22-річна Джіджі в рожевій перуці, колготках, короткому топі на блискавці і сріблястому сарафані відкрила шоу. Її колеги з’явилися на подіумі в не менш барвистих і неординарних образах: в перуках неонових кольорів, яскравих колготках і сукнях незвичайних фактур.

Нова колекція 42-річного американського модельєра вийшла, як нескладно помітити, дуже яскравою і екстраординарною. Серед головних кольорів – рожевий, зелений, салатовий, блакитний, помаранчевий і фіолетовий. Що до нарядів, то дизайнер зробив акцент на коротких топах, сукнях, спідницях і вітрівках. На окрему увагу заслуговує взуття, представлене ​​дизайнером в рамках своєї колекції. Різнобарвні туфлі і яскраві мунбути в цей футуристичний лукбук вписалися просто прекрасно.

Закривала показ, до слова, теж Джіджі, одягнена в короткий топ і спідницю, розшиті великими каменями.

Поділись


Магазин