Як вибрати жіноче шкіряне взуття?

27

Як вибрати шкіряне взуття? Якщо ви думаєте, що це просто – тоді ви помиляєтесь. Приходиш в магазин, вибираєш, а воно тобі не підходить. Або ще гірше: вибираєш, носиш два тижні і воно розвалюється. Таке буває дуже часто. В таких випадках доводиться йти в магазин, замовляти експертизу, чекати. Тоді як не помилитися і вибрати якісне взуття, яке можна буде носити як мінімум пару сезонів? Спробуємо розібратися.

Оскільки найважливіше місце в жіночому шкіряному взутті займає каблук, саме він є головним критерієм при виборі нової моделі. Якщо ваше робоче місце змушує весь час бути на ногах, взуття на високих підборах буде найгіршим варіантом. «Шпилька» призначена лише для дозвілля і свят, коли є бажання і можливість показати себе в повній красі. У вас обов’язково повинні бути в наявності симпатичні і зручні туфлі, які дозволять ногам відпочити. Для прикладу, жіноче взуття Екко виготовлене тільки з натуральних матеріалів, вражає своєю якістю та розкішним дизайном, а також здатне подарувати комфорт навіть найвибагливішому покупцю.

Важливо, щоб форма колодки збігалася з обрисами вашої ступні. Тоді навіть високий каблук не викличе у вас дискомфорту. Зрозуміло, що рідко яка жінка зможе повністю відмовитися від «шпильок». Але бажано хоча б замінити вузький каблук на широкий або з різким звуженням донизу. Лікарі вважають, що ідеальний каблук повинен бути від 2 до 5 см у висоту і 1,4 – 2 см в ширину. А найкраща форма колодки – у вигляді човника, тобто вузька п’ята і широка центральна частина.

Чим ще повинна відрізнятися хороше шкіряне взуття? Основні критерії: невелика вага, помірно еластична підошва, що фіксує задник і носок. Крім того, у якісної моделі не може бути полімерного каблука, поганих застібок або швів, які випирають. Зверніть увагу і на запах. Хороші туфлі видають приємний аромат обробленої шкіри, але ніяк не барвника або клею. В ідеалі, якщо мова йде про товар вищого сорту, задник повинен бути виготовлений без єдиного шва.

Щодо устілки – вона може бути виготовлена ​​тільки з м’якої, тонкої, приємної на дотик шкіри. В крайньому випадку, якщо мова йде про дійсно якісне жіноче взуття. Внутрішні шви при цьому будуть надійно заховані, а зовнішні – виглядати, як акуратна рівна строчка з короткими рівномірними стібками. І останнє – не варто вибирати гарне, але дешеве жіноче взуття. Воно або швидко стане непридатним, або деформує ваші гарні ноги. Сподіваємося, що цей невеличкий матеріал допоможе вам вибрати відмінне жіноче взуття.

Поділись

Свіжі записи:


Магазин: