Як вибрати жіноче шкіряне взуття?

91

Як вибрати шкіряне взуття? Якщо ви думаєте, що це просто – тоді ви помиляєтесь. Приходиш в магазин, вибираєш, а воно тобі не підходить. Або ще гірше: вибираєш, носиш два тижні і воно розвалюється. Таке буває дуже часто. В таких випадках доводиться йти в магазин, замовляти експертизу, чекати. Тоді як не помилитися і вибрати якісне взуття, яке можна буде носити як мінімум пару сезонів? Спробуємо розібратися.

Оскільки найважливіше місце в жіночому шкіряному взутті займає каблук, саме він є головним критерієм при виборі нової моделі. Якщо ваше робоче місце змушує весь час бути на ногах, взуття на високих підборах буде найгіршим варіантом. «Шпилька» призначена лише для дозвілля і свят, коли є бажання і можливість показати себе в повній красі. У вас обов’язково повинні бути в наявності симпатичні і зручні туфлі, які дозволять ногам відпочити. Для прикладу, жіноче взуття Екко виготовлене тільки з натуральних матеріалів, вражає своєю якістю та розкішним дизайном, а також здатне подарувати комфорт навіть найвибагливішому покупцю.

Важливо, щоб форма колодки збігалася з обрисами вашої ступні. Тоді навіть високий каблук не викличе у вас дискомфорту. Зрозуміло, що рідко яка жінка зможе повністю відмовитися від «шпильок». Але бажано хоча б замінити вузький каблук на широкий або з різким звуженням донизу. Лікарі вважають, що ідеальний каблук повинен бути від 2 до 5 см у висоту і 1,4 – 2 см в ширину. А найкраща форма колодки – у вигляді човника, тобто вузька п’ята і широка центральна частина.

Чим ще повинна відрізнятися хороше шкіряне взуття? Основні критерії: невелика вага, помірно еластична підошва, що фіксує задник і носок. Крім того, у якісної моделі не може бути полімерного каблука, поганих застібок або швів, які випирають. Зверніть увагу і на запах. Хороші туфлі видають приємний аромат обробленої шкіри, але ніяк не барвника або клею. В ідеалі, якщо мова йде про товар вищого сорту, задник повинен бути виготовлений без єдиного шва.

Щодо устілки – вона може бути виготовлена ​​тільки з м’якої, тонкої, приємної на дотик шкіри. В крайньому випадку, якщо мова йде про дійсно якісне жіноче взуття. Внутрішні шви при цьому будуть надійно заховані, а зовнішні – виглядати, як акуратна рівна строчка з короткими рівномірними стібками. І останнє – не варто вибирати гарне, але дешеве жіноче взуття. Воно або швидко стане непридатним, або деформує ваші гарні ноги. Сподіваємося, що цей невеличкий матеріал допоможе вам вибрати відмінне жіноче взуття.

Поділись


Магазин