Стиліст Меланії Трамп розповів, як стати ідеальною першою леді

WASHINGTON, DC - OCTOBER 26: Melania Trump (C), wife of Republican presidential nominee Donald Trump, arrives for the grand opening ceremony at the new Trump International Hotel October 26, 2016 in Washington, DC. The hotel, built inside the historic Old Post Office, has 263 luxury rooms, including the 6,300-square-foot 'Trump Townhouse' at $100,000 a night, with a five-night minimum. The Trump Organization was granted a 60-year lease to the historic building by the federal government before the billionaire New York real estate mogul announced his intent to run for president. (Photo by Chip Somodevilla/Getty Images)

Стиліст Ервье П’єр, який пропрацював в Carolina Herrera 15 років, вперше розповів про свою співпрацю з однією з найбільш обговорюваних жінок США – Меланії Трамп. Ервье здобув світову популярність після вибору вбрання, в якому вона вирушила на інавгураційний бал.

Я ніколи не зустрічав її раніше. Вперше ми познайомилися 3 січня. Вона розповіла про своє бажання: їй не хотілося гладке бальне плаття кольору слонової кістки або ванілі. Воно повинно було бути дійсно ідеальним, оскільки це плаття стане частиною історії цієї країни. До того ж мені б хотілося, щоб воно поповнило скарбничку моїх досягнень,

– каже стиліст в своєму інтерв’ю газеті The New York Times.

Дональд і Меланія Трамп

Дональд і Меланія Трамп

Також Ервье поділився секретами вибору одягу для Меланії:

Мого улюбленого місця для покупок немає, тому що кожен магазин славиться чимось своїм. Я йду в Bergdorf Goodman, я йду в Saks, Michael Kors, Dior. Я завжди питаю: “Це вже було на червоній доріжці? Хто-небудь вже його носив?” Тому що я не хочу, щоб вона виявилася в якій-небудь “Битві суконь”.

П’єр видав свої секрети, як підібрати відповідний наряд для будь-якої події:

Працюючи з жінкою, я звертаю увагу буквально на все: як вона їсть, куди вона ходить, її улюблені квіти. Потім я задаю питання: “Куди ця жінка йде?” Футболка дійсно може допомогти домогтися жінці бажаного, але тільки в тому випадку, якщо у вас є мета. Якщо вона – ідея на папері, то плаття не допоможе.

Дональд і Меланія Трамп

Дональд і Меланія Трамп

Безумовно, не всі наряди Трамп подобаються громадськості, багато в чому через політичні міркування. Наприклад, американський журнал Vanity Fair не включив першу леді в свій список найстильніших знаменитостей . З урахуванням того, що кожен її наряд отримує цілий шквал компліментів, а критики майже немає.

Я вчуся з цим клієнтом. Мені цікаво в цій роботі не просто знайти прекрасний одяг – багато хто може це зробити. Я створюю спадщину цієї жінки. Всі по різному реагують на те, що вона носить. Навіть якщо я не творю одяг, потрібно творчо розуміти, як він буде сприйматися. Я не завжди правий. Я роблю помилки. Ні книги “Як стати ідеальною першою леді”. Ви вчитеся на місці,

– закінчує свою розповідь особистий стиліст першої леді.

Дональд і Меланія Трамп
Меланія Трамп
Меланія Трамп
Меланія Трамп

 

Поділись


Новини партнерів