В Мережі обговорюють фотографії Катерини Варнави «до і після пластики»

951

Напередодні прем’єри нового сезону резиденти Comedy Club запустили незвичайний флешмоб під назвою «Виріс на Камеді». Учасники акції публікують в соціальних мережах колаж зі своїх фотографій, зроблених в 2005 році і в 2017-му. Першими знімки показали старожили проекту Павло Воля, Гарік Харламов, Тимур Батрутдінов і інші.

До флешмобу також приєдналася зірка Comedy Woman, 32-річна Катерина Варнава. Прийнявши естафету від Тимура Родрігеза, актриса опублікувала в Instagram колаж зі своїх фотографій.
Передплатники не упустили можливість знову обговорити кардинальні зміни в зовнішності Варнави: «Ось що значить правильна пластика !!! Нарощений ніс зробив Катю незамінною, а зменшені груди дали волю природній харизмі!», «Дві абсолютно різні людини!», « А куди поділись груди?», « Не розумію, ну як? Як так можна було змінитися до невпізнання?», «Чому зліва Юля Волковаа праворуч Лобода?», «Природна така була, пам’ятаю по іграх КВН. Губи, лінзи, інша людина. Але мабуть так треба».

Катерина Варнава запевняє, що ніколи не лягала під ніж пластичного хірурга, проте зміни, які відбулися з обличчям актриси за останні роки, свідчать про протилежне.
Поділись


Магазин