У мережі обговорюють Девіда Бекхема, який раптово почав виглядати молодшим, і дорікають йому в використанні ботокса

410

Девіду Бекхему 42 роки, але виглядає він набагато молодше. А останнім часом екс-футболіст ще більше посвіжів і покращав: шанувальники впевнені, що вся справа в новій зачісці (Девід відпустив волосся, як у молодості) і … ботокс. Чутки про відвідування футболістом косметологічних салонів з’явилися відразу після шоу Вікторії Бекхем в рамках Тижня моди в Нью-Йорку.

На шоу фотографи зафіксували Девіда разом з сином Брукліном і головним редактором британського Vogue Едвардом Еннінфулом, і цей знімок наробив багато шуму: на обличчі Девіда не було помітно жодної зморшки!

“Ботокс Девіду до лиця”,

– тут же припечатали зірку під знімком в Instagram британського Vogue. Зазвичай Девід пропускає такі зауваження з боку фанатів повз вуха, але в цей раз Бекхем зробив виняток і відповів на коментар:

“Я не згоден з зауваженням про ботокс … Але я прийму це за комплімент”,

– звернувся до шанувальників футболіст.

Коментар Девіда викликав дебати серед інтернет-користувачів:

“Може він просто скористався програмою Photoshop. А макіяж зробив його обличчя гладким”,

“Я не думаю, що це ботокс. У нього залишилися зморшки, їх видно на знімку. І він не так вже й старий”,

– пишуть користувачі соціальної мережі.

Однак те, що Девід стежить за своєю зовнішністю, – факт. Вікторія сама розповідала, що її чоловік користується кремом від зморшок: щовечора подружжя разом наносять спеціальні омолоджуючі засоби. До речі кажучи, Девід доглядає не тільки за шкірою, але і робить манікюр. Не дивно, що чоловік Вікторії як і раніше вважається секс-символом!

Поділись


Магазин