Ештон Катчер опублікував в Instagram рідкісний і кумедний знімок сина

496
US actress Mila Kunis, left, and her husband US actor Ashton Kutcher, center, are seen with their children during the women's 3m synchro springboard final of the 17th FINA Swimming World Championships in Duna Arena in Budapest, Hungary, Monday, July 17, 2017. (Tibor Illyes/MTI via AP)

Шанувальники 39-річного Ештона Катчера і 34-річної Міли Куніс знають, що вперше доля звела акторів разом багато років тому – коли ще зовсім юні вони знімалися в “Шоу 70-х” (That ’70s Show), що виходив з 1998 по 2006 роки. У серіалі Ештон і Міла грали закоханих, в житті – дружили, але зрозуміли, що створені одне для одного, як це часто буває, через багато років, встигнувши побувати в стосунках з іншими людьми. Не дивно, що до телепроекту, що зіграв таку важливу роль в їхній долі, зірки ставляться з особливою теплотою. І, судячи по свіжій публікації Катчера в Instagram, дітям акторів, дворічній дочці Уайетт і 10-місячному синові Димитрію, теж доведеться познайомитися з цим серіалом. Вчора Ештон поділився з фоловерами кумедним знімком: на фото зображений маленький Димитрій – в футболці з зображенням героїв Міли і Ештона з того самого серіалу.

“Ось таке вбрання у мого сина сьогодні. Келсо і Джекі назавжди”,

– підписав фото актор.Майкл Келсо і Джекі Беркхард – ті самі герої Катчера і Куніс, за романтичними стосунками яких стежили мільйони глядачів. Самі актори теж люблять згадувати цю екранну історію любові, адже вона переросла в реальну:

“Мені було 19 років, а Мілі – 14. Я робив за неї домашню роботу з хімії. І так, я був першим чоловіком, з яким вона поцілувалася, причому цей поцілунок увічнений в телешоу. Насправді все було дуже дивно. Я сумнівався в законності своїх дій. Я був 19-річною дитиною, а вона годилася мені в молодші сестри”,

– якось зізнався Катчер.

Поділись


Магазин