Адель виконає головну роль в рімейку кінохіта “Олівер!”

Стало відомо, що Адель планує зіграти одну з головних ролей в музичному фільмі за книгою Чарльза Діккенса “Пригоди Олівера Твіста”. За даними видання The Sun, до Адель звернулися творці картини, які дуже хотіли б бачити її в ролі Ненсі в рімейку хіта “Олівер!” 1968 року. Тоді роль Ненсі виконала актриса Шейні Уолліс.

“Це буде для неї велика роль, і вона серйозно її розглядає. За словами Адель, мюзикл є її пріоритетом номер один. Це було б нове, цікаве для неї завдання, але вона готова до нього – повідомило джерело, близьке до мами Адель виданню The Sun.

Cлова інсайдера також підтверджує той факт, що на початку літа Адель заявила про завершення гастрольної діяльності. Про це співачка написала в листі шанувальникам, фотографію якого виклали в фанатському Instagram-аккаунті зірки. Також лист було вкладено в програмки на концертах Адель в Лондоні.

Читайте також: Джей Зі привітав Бейонсе з днем ​​народження разом з багатотисячним залом

“Я хотіла, щоб мої фінальні шоу були в Лондоні, тому що я не знаю, чи буду я коли-небудь ще виступати, так що в останній раз хотілося б зробити це вдома, – говорилося в листі.”

Як вважають інсайдери, співачка звільнила час в тому числі для роботи в фільмі.

У 1968 році фільм “Олівер!” завоював 5 премій “Оскар” в основних номінаціях, в тому числі в категорії “Кращий фільм”, і один так званий “Почесний Оскар”. Фільм, як і книга, розповідає про пригоди хлопчика Олівера, безпритульного, який врешті-решт знаходить своїх рідних.

Дата початку зйомок картини поки невідома.

Поділись


Магазин