Скандал на “Танцях з зірками”: Яма відзначився новим випадом на адресу Никитюк

Після двотижневого скандалу з телеведучою Лесею Нікітюк суддя шоу “Танці з зірками” Влад Яма відзначився новим гострим коментарем на адресу телеведучої.

Коментуючи виступ знаменитості у п’ятому випуску програми, Яма знову потішив публіку доволі різким судженням про Никитюк з розряду тих, які стали причиною скандалу в двох попередніх ефірах.

Леся Никитюк та її партнер Максим Єжов в п’ятому випуску “Танці з зірками” виступили з пристрасним танцем танго. Коментуючи номер, Яма назвав учасників однією з найсильніших пар проекту, проте все ж знайшов привід зробити кілька зауважень.

“Будьте обережні з підтримками. Заходи на підтримки повинні бути майже непомітними. Тому що коли залазила там на Максима, то було трохи ніби через паркан за абрикосами”, – випалив Яма.

Зал відреагував на коментар судді легким сміхом, в свою чергу, Леся Никитюк цього разу утрималася від відповіді і свою реакцію на слова Ями проявила лише виразом обличчя.

Нагадаємо, у 3 випуску шоу “Танці з зірками” Леся Никитюк не стримала емоцій і у відповідь на різку критику Ями запропонувала судді “закрити рота”. Після того, як в мережі знявся шквал обурення, учасниця виступила в 4 випуску зі своєрідним протестом – перед спілкуванням з Владом Ямою вона і її партнер заклеїли роти скотчем.

Джерело

Поділись


Магазин