Мерайя Кері на відпочинку з дітьми злякалася акули: відео

48-річна Мерайя Кері, не підозрюючи ні про що, плавала на приватній яхті недалеко від узбережжя. Разом з нею на борту були її бойфренд Браян Танака і семирічні син Мороккана і донька Монро від минулого шлюбу. Але потім співачка помітила величезну акулу за бортом. Про це вона повідомила своїм передплатникам в Instagram.

На відео можна помітити, як хижа риба пропливає зовсім поруч з яхтою. Її було чітко видно – вода в цьому місці чиста і прозора.

“Окей, це зовсім не окей. Я знаю, що це акула і я не повинна боятися, але я боюся! Я засмучена”,- розповіла Кері, дивлячись прямо в камеру.

На щастя, акула недовго тероризувала зірку і незабаром спливла подалі від їх судна в пошуках нової здобичі. Коли небезпека минула, Мерайя разом з дітьми продовжила насолоджуватися відпочинком, а також не забула поділитися фотографіями в купальних костюмах.

I’m upset!!!

Допис, поширений Mariah Carey (@mariahcarey)

Нагадаємо, співачка тривалий час перебувала в депресії, яка привела її до того, що її вага досягла 120 кілограмів. Дієти та тренування не допомагали їй, а після концертів самопочуття Кері та її здоров’я різко погіршилися. Тоді в 2017 році вона зважилася на крайній захід і вдалася до операції по видаленню частини шлунку. Тепер зірка виглядає щасливою і більше не згадує про проблеми минулого.

Поділись


Магазин