Мамина радість: Розі Хантінгтон-Уайтлі на прогулянці з сином

PREMIUM EXCLUSIVE Please contact X17 before any use of these exclusive photos - x17@x17agency.com Supermodel Rosie Huntington-Whiteley wore an elegant gown for a bit of summer fun on the playground with her darling infant Jack, with Jason Statham. Saturday, July 14, 2018 ROL/X17online.com PREMIUM EXCLUSIVE

З тих пір як синові Розі Хантінгтон-Уайтлі і Джейсона Стетхема – малюкові Джеку Оскару – виповнився рік, зіркові батьки перестали ховати його від папараці. Вчора мама з сином потрапили в об’єктиви фоторепортерів в Малібу під час гри на дитячому майданчику.

Навіть під час виконання звичайних материнських обов’язків Розі Хантінгтон-Уайтлі вдається виглядати бездоганно. Для ігор, хай поки що не надто рухливих – малюк Джек поки для них занадто малий, – Розі вибрала відверту сукню в білизняному стилі. Образ 31-річної моделі вдало доповнили масивні сережки. В тон мамі однорічний Джек був одягнений в світлий костюм і смугасту панаму.

Незважаючи на високу температуру – в Каліфорнії видався дуже спекотний день, – мама і син відмінно провели час. Особливо хлопчикові сподобалося катататися на гойдалках.

Поділись


Магазин