Крістіна Агілера і Джиммі Феллон виступили в метро Нью-Йорка

45

Крістіна Агілера, яка сьогодні на радість своїх шанувальників нарешті представить нову платівку Liberation після шестирічної творчої перерви, за кілька днів до її виходу намагалася всіляко привернути до себе увагу. У середу вона стала героїнею телешоу на каналі MTV, а вчора взагалі вирішила дати міні-концерт. Причому місце для свого виступу вона вибрала досить оригінальне. Разом з відомим телеведучим Джиммі Феллоном Агілера виконала кілька пісень просто в метро Нью-Йорка.

Одягнувши перуки, капелюхи і сонячні окуляри, співачка і телеведучий почали свій виступ з композиції Джорджа Майка Freedom. Незабаром на платформі зібрався натовп людей, які стали знімати їх концерт на телефони. Коли ж Агілера і Феллон зняли перуки та інші аксесуари, за допомогою яких вони змінили свою зовнішність, присутні остовпіли. Розсекретивши свої особистості, Агілера і Феллон продовжили виступати під схвальні оплески захопленої юрби. Христина виконала власну композицію Fighter, а також пісню Арети Франклін Think.

До речі, Агілера далеко не перша зірка, яка заспівала в метро Нью-Йорка. Кілька років тому невеликий концерт там дала група U2, а рік тому мешканців нью-йоркської підземки своїм виступом здивувала Майлі Сайрус. Всі вони, до слова, теж спочатку виступали в окулярах і перуках і лише потім зняли їх і здивували публіку.

Поділись


Магазин