Віллу Сміту не подобається, що його син носить жіночий одяг

367

Як з’ясувалося, акторові Віллу Сміту не подобається, що його син носить жіночий одяг. Про це повідомляє Independent Online.

Джада Пінкетт Сміт, дружина актора і мати Джейдена, в інтерв’ю згадала, як Вілл в 2016 році відреагував на звістку про те, що його син знявся в рекламі жіночого одягу Louis Vuitton: “Потрібно віддати Джейдену належне – його стиль, його вибір одягу особливо сміливий, якщо врахувати той факт, що він – темношкірий хлопець і син актора і зірки хіп-хопу”, – говорить Джада. – У Вілла, звичайно, своя думка з цього приводу. Пам’ятаю, як він подзвонив мені і запитав: “Ти обговорювала з Джейденом все це? Що він тепер носить спідниці?” І я відповіла – “Так, обговорювала. Він щасливий і це головне””.

Вілл Сміт від вибору сина не в захваті, а ось Джада не втомлюється підкреслювати, наскільки це сміливий вчинок: “Джейден розповідав, що носить спідниці, щоб дати дітям свободу, щоб дати іншим людям свободу думати непересічно, самовиражатися і не боятися, що їх за це будуть труїти”.

Джерело

Поділись


Магазин