Кім Кардашьян запустить нове шоу, присвячене знаменитостям і їх дітям

106

Незважаючи на значний стаж роботи в форматі реаліті-ТВ (в жовтні минулого року шоу Keeping Up with the Kardashians виповнилося 10 років), Кім Кардашьян не збирається зменшувати оберти. Її новий проект, що отримав назву “You Kiddin ‘Me”, покаже різних знаменитостей в незвичайному ракурсі: їм доведеться виконувати завдання, придумані для них власними дітьми.

«З власного досвіду знаю, що діти мудрі і дуже винахідливі. Вони здатні придумувати найфантастичніші речі, і за тим, як вони приймають рішення, дуже весело спостерігати», – сказала Кардашьян, яка виступить продюсером “You Kiddin ‘Me”.

Проект готується спільно з дистриб’ютором, кінокомпанією Lionsgate, і соціальною мережею Facebook. Шоу, яке буде складатися з 10 епізодів, зняте в форматі роликів та буде доступним для перегляду через всі програми Facebook.

“You Kiddin ‘Me” – ще один гучний проект в рамках розвитку платформи Facebook Watch, запущеної в серпні 2017 року. З її допомогою компанія Марка Цукерберга розширює бізнес і залучає додатковий рекламний контент.

Поділись


Магазин