Крістіна Агілера підігріла інтерес до своєї персони фотосесією у ванній

149

Крістіна Агілера кілька років після народження молодшої дочки провела в тіні, лише час від часу подаючи ознаки світської активності. Однак в кінці минулого року зірка чітко дала зрозуміти, що налаштована на повернення: вона стала знову відвідувати публічні заходи і привела в бойову готовність свої соціальні мережі.

Зокрема, вчора Агілера виклала в Instagram серію фото, яка просто не могла залишитися без уваги. На знімках співачка позує абсолютно оголеною, лежачи у ванні і приймаючи різні сексуальні пози. Таким чином, вона приєдналася до своїх колег – Дженніфер Лопес, Леді Гаги, Ірини Шейк і інших, які не побоялися викласти в Мережу свої оголены фото.

Можливо, саме в цьому році шанувальники Агілери дочекаються виходу її нового альбому. Останню платівку вона випустила цілих шість років тому, це дуже великий термін навіть для знаменитості її рівня. Нещодавно в її адресу був відправлений забавний твіт з питанням про те, а чи не час би вже зайнятися записом альбому. На що Христина відповіла: “Він готується”. Немає приводу їй не вірити.

Поділись


Магазин