Як Дженніфер Лоуренс, Челсі Хендлер і інші повеселилися на весіллі Емі Шумер, і що наречена сказала про вагітність

246

36-річна Емі Шумер, яка зіграла весілля з 37-річним Крісом Фішером напередодні Дня всіх закоханих, передумала приховувати своє щастя і докладно показала в Instagram, як пройшло свято.

Нагадаємо, наречений і наречена обмінялися клятвами на березі океану в Малібу, де орендували будинок, запросивши близько 80 гостей, серед яких були і знамениті друзі Шумер: Дженніфер Лоуренс, Челсі Хендлер, Дженніфер Еністон, Джейк Джилленхол, Бріджет Еверетт і інші.

“Все було красиво. А я ридала, бо клятви нареченого довели мене до сліз. Двоє людей дійсно люблять один одного. Я дуже щаслива за них”,- розповіла Дженніфер Лоуренс журналістам про весілля.

Судячи з численних знімків в соцмережі, гості на весіллі співали й танцювали до ночі: вони по черзі підходили до мікрофона, і наречена теж не відставала від них в цій справі.

Емі і Кріс одружилися через три місяці після початку роману, тому Шумер вирішила випередити можливі чутки про свою вагітність і перша заговорила про неї в соцмережі.

“Ні, я не вагітна”,- написала вона в Instagram між постами з весільними фотографіями.

Емі також звернулася до всіх в соцмережі з проханням замість вручення весільних подарунків подумати про можливе пожертвування на користь соціальної організації, що бореться за безпечне суспільство і зниження кількості злочинів, пов’язаних з вогнепальною зброєю.

Поділись


Магазин