Ніколь Кідман та інші зірки на показі Calvin Klein в Нью-Йорку

198

В антураж апокаліпсису – в кращих традиціях голлівудських блокбастерів – вирішив занурити гостей свого показу креативний директор Calvin Klein Раф Сімонс.

Три вантажівки, забитих 50 тисячами галонів поп-корну, – мабуть, це було найбільш  незвичайне замовлення для виробника хрустких ласощів. Дизайнеру прийшло в голову всипати підлогу Американської фондової біржі кукурудзяними снеками по щиколотку, ніби він тільки що розлетівся на всі боки після вибуху в ангарі. Таким незвичайним арт-ходом Сімонс не побоявся дати свою оцінку: країна переживає не кращі часи.

Пробиратися крізь завали до своїх місць в першому ряду довелося Ніколь Кідман, Лорі Дерн, Марго Роббі, Христині Річчі, Сінді Кроуфорд і Ренді Герберу, Карлі Клосс, Періс Джексон і багатьом іншим запрошеним на шоу зірок.

Одні гості оцінили креативний підхід дизайнера позитивно, інші – скаржилися на зіпсоване взуття і закликали модний будинок замислитися над проблемою голоду в світі. Реакція говорила про одне – Рафу Сімонсу в черговий раз вдалося здивувати.

Натхнення для створення самої колекції Сімонс шукав в архівних альбомах з костюмами пожежних. Звідси і прогумовані парки, і довгі захисні рукавички, і в’язані балаклави, і безліч інших елементів, багатошарово накладених один на одного.

Поділись


Магазин