Лобода зізналася, кому з українців зобов’язана успіхом у сольній кар’єрі

464

Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка наразі фактично переїхала в Росію, розповіла про те, як придбала одну зі своїх найпопулярніших пісень у популярного співака Дмитра Монатіка, завдяки чому і почався новий виток в її усвідомленій кар’єрі.

Про це йдеться в інтерв’ю артистки для видання Meduza.

За словами Лободи, пісню “40 градусів” вдалося купити у тоді ще маловідомого Монатіка за “смішні” гроші.

“Багато років тому нам прислали пісню “40 градусів”, вона тоді називалася “Подобається” та була зіграна під гітару. Я дала послухати пісню Нателлі Крапівіній (продюсер Лободи), але вона відмовилася її купувати, заявивши, що композиція не принесе популярності. Я її вмовляла купити пісню за 500 доларів, але Нателла сказала, що не заплатить більше 300 доларів”, – розповіла Світлана Лобода.

У підсумку, за її словами, вони сторгувалися із Дмитром Монатіком, який був на той момент невідомим композитором, на обумовлену суму, проте артистка все ж вирішила заплатити музикантові більше.

“Я все-таки придбала цю пісню за 500 доларів, відправила аранжувальникам, і протягом року мені надіслали вісім аранжувань. Через кілька місяців я отримала потрібний варіант композиції і зрозуміла, що тепер це буде працювати”, – додала співачка, наголосивши, що саме з цього хіта почалася її досить усвідомлена, “доросла” сольна кар’єра.

Джерело

Поділись


Магазин