Все ще разом: Ніколь Шерзінгер підтримала Григора Димитрова на тенісному турнірі

96

Ніколь Шерзінгер активно зайнята на зйомках проекту The X Factor і ледь встигає приділяти час іншим аспектам свого життя. Давно не було чутно про її роман з тенісистом Григором Димитровим, тому багато хто встиг зробити висновок: пара розпалася. Днями в Лондоні відбувся фінальний етап турніру Асоціації тенісистів-професіоналів, де Шерзінгер була помічена в числі глядачів на трибуні.

Папараці не зробили жодної фотографії Ніколь на заході, і їй вдалося б продовжувати вводити в оману прихильників і далі, якби не сам Григір. Отримуючи нагороду, він звернувся до коханої:

“Я хочу подякувати одній людині, присутній тут, – моїй дівчині Ніколь. Вона десь тут ховається … Вона заслуговує безлічі подяк на цьому тижні, вона чудова,”

– вимовив Григор.

Вперше про роман співачки Ніколь Шерзінгер і тенісиста, екс-бойфренда Марії Шарапової Григора Димитрова стало відомо восени 2015 року, а зустрічатися вони почали ще влітку. З тих пір пару зрідка помічали папараці, а в грудні 2016- го Ніколь і Григор вперше вийшли в світ разом. Останній раз пару бачили разом влітку цього року під час відпочинку на острові Капрі.

“Ми щасливі удвох і намагаємося жити сьогоднішнім днем. Хто знає, що буде завтра, адже ми обидва дуже зайняті – кожен своєю кар’єрою. Нам доводиться через це багато роз’їжджати по світу. Так що ми обидва радіємо, коли нам вдається викроїти час одне для одного …” – розповідала Ніколь в одному з нечисленних інтерв’ю стосовно своєї особистому житті.

Поділись


Магазин