Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс відпочивають з дітьми на Гаваях

238

У Олівії Уайлд і її чоловіка Джейсона Судейкіса в майбутньому році намічено кілька гучних прем’єр. Набратися сил перед сезоном майбутніх промо-кампаній вони вирішили, відправившись в подорож. Подружжя взяли курс на Гаваї, куди в кінці кожного без винятку календарного року їздять відпочивати всією сім’єю. Вчора папараці сфотографували пару на пляжі разом з дітьми – 3-річним Отисом Олександром і однорічною Дейзі. Олівія і Джейсон насолоджувалися сонцем, морем і веселими іграми з дітьми.

Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс разом шість років, чотири з яких заручені. До вівтаря вони поки так і не дійшли. У планах у пари як мінімум троє дітей, а значить, ще не час зупинятися. В одному з інтерв’ю Олівія розповідала: лише зустрівши Джейсона, вона зрозуміла, що дозріла для материнства.

“Тоді я тільки розлучилася і просто вчилася бути однією. Джейсон був таким класним і смішним, при цьому кмітливим і інтелектуальним … На нашому першому побаченні ми проговорили до другої ночі, для нас навіть закрили ресторан. Він тоді навіть не намагався мене поцілувати, я була приголомшена”, – розповідала Олівія.

“Я не можу дочекатися появи на світ наших дітей. Зізнаюся, що мрію про трьох малюків. Джейсон так добре справляється з дітьми. До нього я ніколи не думала ні про одного чоловіка: “Саме від нього я хочу народити дитину””, – розповідала Олівія ще до народження первістка.

Син пари – Отіс Олександр – з’явився на світ у квітні 2014 року, а в 2016-му у них народилася дочка Дейзі.

Поділись


Магазин