Селена Гомес стала блондинкою

270

Вчора в приміщенні Microsoft Theater в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення музичних нагород American Music Awards. У цей вечір на червоній доріжці дефілювало багато знаменитостей, але найяскравішою виявилася поява Селени Гомес. Співачка, яка завжди носила темне волосся, стала платиновою блондинкою.

Багато пов’язали перетворення Селени зі змінами в її особистому житті: недавно вона розлучилася з музикантом The Weeknd, справжнє ім’я якого Абель Тесфайе, після 10 місяців відносин і зійшлася зі своїм екс-бойфрендом Джастіном Бібером – який, до слова, є білявим. Незважаючи на всі ці романтичні рокіровки, на церемонії вона з’явилася сама.

Але новий колір волосся Селени став не єдиним приводом, щоб обговорити співачку. У цей вечір вона виступила на сцені American Music Awards, і виступ цей був жорстко розкритикований в Мережі. Справа в тому, що багато шанувальників Гомес викрили її в співі під фонограму, причому, досить неякісному: вони відзначили, що співачка не встигала за словами під час її перформансу під нову композицію Wolves. Інші користувачі Twitter, навпаки, назвали її вихід на сцену сміливим, оскільки не так давно вона перенесла операцію з пересадки нирки, але це не зупинило її.

Поділись


Магазин