Сімейний вихід: Джіджі, Белла і Анвар Хадід з матір’ю Іоландою Фостер на премії “Жінка року”

293
BROOKLYN, NY - NOVEMBER 13: Bella Hadid, Gigi Hadid, and Yolanda Foster attend Glamour's 2017 Women of The Year Awards at Kings Theatre on November 13, 2017 in Brooklyn, New York. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for Glamour)

Минулого вечора, 13 листопада, в Нью-Йорку пройшла церемонія вручення нагород журналу Glamour “Жінка року”, на яку Джіджі Хадід (одна з лауреаток цього року) приїхала в компанії найближчих людей – сестри Белли, брата Анвара і матері Іоланди Фостер.

Джіджі стала моделлю року за версією видання і отримала нагороду з рук Серени Вільямс.

“Джіджі ламає кордони, створюючи нові. Для росту необхідно думати інакше, приносити жертви. І вона це прекрасно розуміє.”

“З моменту її дебюту на подіумі пройшло всього три роки, а вона вже встигла досягти неймовірних висот: її фото на всіх обкладинках глянцевих журналів по всьому світу, вона бере участь у всіх топових показах, Томмі Хілфігер запросив її розробити разом з ним лінійку одягу”,
– промовила зі сцени Вільямс.

Подякувавши Серені і організаторам премії за нагороду, Джіджі звернулася до молодих жінок:

“Якщо ви не відчуваєте себе сильними кожен день, не переживайте через це. Це нормально. Всього за одну секунду можуть статися події, які змінять хід вашого дня, тижня … всього життя.”

Батько моделі Мохаммед Хадід не зміг бути присутнім на заході, але спостерігав за ним в режимі он-лайн, ділячись з підписниками в Instagram фотографіями дочки і своїми емоціями.

“Це була ніч Джіджі. Жінка року. Шалено пишаюся своєю дитиною. Вітаю тебе, Джіджі. Моя донька. Вся сім’я пишається тобою!”

– підписав він знімок Джіджі, що тримає в руках нагороду.

Поділись


Магазин