“Ліга справедливості”: Ембер Херд, Джейсон Момоа, Галь Гадот і інші на прем’єрі фільму в Голлівуді

166

Вчора в знаменитому кінотеатрі Голлівуду Dolby відбулася світова прем’єра фільму Зака ​​Снайдера “Ліга справедливості”. На червону доріжку, розстелену перед кінотеатром, вийшли головні зірки картини від DC Comics – Ембер Херд, Джейсон Момоа, Галь Гадот, Бен Аффлек, Конні Нільсен, Генрі Кавілл, Езра Міллер і багато інших. Не вистачало лише Емі Адамс і Робін Райт – виконавиць ролей Лоїс Лейн і Антіопи відповідно.

У центрі уваги були Ембер Херд, яка після розлучення з Джонні Деппом і розставання з Ілоном Маском не так часто виходить в світ, як того б хотілося її шанувальникам. Для прем’єри актриса вибрала відверту сукню від Atelier Versace, розшиту чорним бісером. Ще одними зірками вечора стали Джейсон Момоа, який виконав у фільмі роль Аквамена, і Ліза Боні. Цей вихід у світ для пари став першим після таємного весілля, яке вони зіграли в жовтні в особняку актора в Топанга, Каліфорнія.

“Ми хотіли зберегти це в секреті. Але через якусь щілинку ця інформація все ж просочилася, і я готовий її підтвердити. Знаєте, фактично я перебуваю в шлюбі зі своєю дружиною протягом 12 років. Весілля – просто привід в черговий раз зібратися сім’ями і відсвяткувати нашу любов”,

– розповів 38-річний Джейсон в інтерв’ю Entertainment Tonight.

На доріжці він позував також з Ембер, з якої здружився на зйомках фільму “Аквамен”. Зйомки картини проходили цього літа в Австралії, зараз йде стадія пост-продакшну. Прем’єра призначена на 20 грудня 2018 року.

Що стосується “Ліги справедливості”, то в ній сюжет розгортається за участю відразу декількох легендарних героїв всесвіту DC Comics. Брюс Уейн, натхненний самопожертвою Супермена, знову знаходить віру в людство. Він заручається підтримкою нової союзниці, Діани Прінс, щоб битися з ще більш могутнім противником. Бетмен і Чудо-Жінка швидко набирають команду надлюдей для боротьби з загрозою. Але незважаючи на унікальний склад загону супергероїв – Бетмен, Чудо-Жінка, Аквамен, Кіборг і Флеш, – можливо, рятувати планету від вторгнення катастрофічних масштабів вже занадто пізно.

Поділись


Магазин