Ріанна в бездоганному монохромному вбранні з червоними акцентами

265

Кожен новий вихід 29-річної Ріанни за останні кілька місяців викликає як захоплені відгуки, так і подив. Якщо фешіоністи з усього світу розбирають наряди співачки на «запчастини», намагаючись зібрати щось схоже, то зірки переживають за те, що вона перестала стежити за собою. Тепер, судячи з усього, співачка вирішила прислухатися і до перших, і до других, та провела роботу над помилками і вийшла на публіку в бездоганному вбранні.

Для вечері в улюбленому італійському ресторані в Лос-Анджелесі Ріанна обрала стриманий, але стильний комплект з міні-спідницею. Чорна джинсова спідниця зробила акцент на струнких ногах співачки, складно влаштований топ Jacquemus не тільки підкреслив бюст і талію, але і потрапив в список бажань всіх модників, а невелика сумка Gucci вдало завершила образ.

Нова яскрава помада з колекції Fenty Beauty by Rihanna підтримала червоний акцент на топі. У Instagram співачка показала, які аксесуари можна додати до вбрання крім сумки і намиста. Ріанна настійно рекомендує придбати окуляри зі стразами в об’ємній оправі.

Поділись


Магазин