Еван МакГрегор насолоджується романом з новою дівчиною після розставання з дружиною

315
**NO WEB UNTIL 0001 GMT 13TH NOV PREMIUM EXCLUSIVE*** Ewan McGregor spotted out with his Fargo costar and new girlfriend Mary Elizabeth Winstead in Hollywood, CA. The couple were seen hand in hand while whistling during a stroll to the Pantages Theatre to catch a showing of Hamiton. McGregor has split from wife Eve Mavrakis' because of his affair with on-screen lover Winstead. It was revealed earlier this month that McGregor, 46, and Eve, 51, who share four daughters, reportedly split in May as photos emerged of the British actor kissing Winstead, 32, at a restaurant in London. 08 Nov 2017 Pictured: Ewan McGregor and Mary Elizabeth Winstead. Photo credit: Marksman/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342

46-річний Еван МакГрегор поки ще офіційно одружений, але це не заважає йому весь вільний час проводити з колегою і новою коханою – 32-річною актрисою Мері Елізабет Уінстед, заради якої він пішов від дружини після 22 років шлюбу.

Еван і Елізабет вважають за краще не афішувати свій роман, але і від папараці не ховаються. Останні і помітили пару на вулицях Голлівуду в Каліфорнії: закохані, одягнені в однаковому стилі, гуляли, тримаючись за руки. Як розповіли інсайдери, зірки прямували в театр Pantages, де в той вечір ставили гучний мюзикл “Гамільтон”.

Про роман МакГрегора з колегою по серіалу “Фарго” (Fargo) стало відомо минулого місяця: тоді акторів застали за поцілунками. Новина стала шоком для багатьох шанувальників Евана, адже всі думали, що він щасливий у шлюбі з 51-річною Ів Мавракіс. Виявилося, що справи в родині вже давно йшли погано і подружжя, у якого залишилося четверо дочок, роз’їхалося ще в травні. Зараз вони, за словами обізнаних джерел, готуються до шлюборозлучного процесу. Ів ситуацію не коментує.

Поділись


Магазин