Джіджі Хадід і Зейн Малік відзначили другу річницю відносин

238

Модель Джіджі Хадід і британський музикант Зейн Малік відзначили другу річницю відносин. Незважаючи на те, що закохані ще молоді, їх роман розвивається зі стрімкою швидкістю. Вони живуть разом в Нью-Йорку, активно подорожують по світу і виглядають щасливою парою. На честь річниці відносин Джіджі виклала в Instagram романтичний бумеранг з освідченням у коханні.

2 роки, моя кохана людина, – написала Хадід.

Нагадаємо, про роман пари заговорили в листопаді 2015 року, коли Джіджі і Зейн були помічені в лобі одного і того ж готелю. Після цього папараці вдалося підловити молодих людей разом, коли вони, тримаючись за руки, залишали вечірку.

“Ми зустрілися на дні народження спільного друга пару років назад, а потім він повинен був приїхати на шоу VICTORIA’S SECRET в 2015-му, на мій дебют. Але він його пропустив. Тоді я подумала, що треба їхати на after-party – там-то ми точно зустрінемося. Але Зейн не приїхав і туди. У підсумку ми пішли на побачення тільки через тиждень: поспілкувалися 10 хвилин і зрозуміли, що підходимо один одному на 100%”, – розповіла в одному з інтерв’ю Джіджі.

В кінці 2016 року Зейн зробив своїй коханій пропозицію, але вона вирішила почекати з весіллям, бо не хоче квапити події.

Поділись


Магазин