Кетрін Зета-Джонс продемонструвала на публіці свої теплі почуття до клану Дугласів

Кетрін Зета-Джонс і Майкл Дуглас стали учасниками щорічного благодійного вечора Annual Legacy of Vision Gala в Лос-Анджелесі. Якби не присутність десятка інших філантропів, то, дивлячись на фотографії, можна було подумати, що зоряна пара відзначає якусь особливу сімейну подію.

За одним столом з Кетрін і Майклом зустрілися ще два покоління Дугласів: по-перше, батько сімейства Кірк Дуглас, якому в цьому році виповниться 101 рік, зі своєю 98-річною дружиною Енн Байденс. Склав компанію родичам і старший син Майкла – Кемерон.

В ході гала-вечора було зібрано кошти в фонд Legacy of Vision, який допомагає людям, які зіткнулися з різними життєвими труднощами – хворим, бездомним, колишнім ув’язненим і багатьом іншим. Дугласи підтримують фонд практично щорічно, і у них в сім’ї також є історія реабілітації – в минулому році старший син Майкла Кемерон Дуглас вийшов з в’язниці. У 2010 році Кемерон Дуглас був заарештований і поміщений у в’язницю Камберленд за зберігання і продаж наркотиків, включаючи метамфетамін і героїн. Кемерону погрожував 10-річний термін, але вирок був пом’якшений – і він отримав 5. Через кілька років Кемерону все-таки продовжили термін ув’язнення. На це вплинули численні інциденти з наркотиками у в’язниці: зокрема, за допомогою свого адвоката він займався контрабандою заборонених препаратів для злочинців. Втім, все це вже позаду.

Поділись


Магазин