Рене Зеллвегер вперше вийшла в світ після резонансних публікацій про її бойфренда

281

Експерименти над своєю зовнішністю Рене Зеллвегер залишила в минулому, але до сих пір кожен її вихід все одно супроводжується підвищеною увагою до її обличчя. Вчора актриса з’явилася на світовій прем’єрі фільму Майкла Карні “Такий же інший, як і я” (Same Kind of Different as Me) в Лос-Анджелесі в сонячній сукні від Self-Portrait і виглядала просто чудово. Але ЗМІ знайшли інший привід для обговорень за спиною Рене – в розпорядженні E! Online виявилися документи, які свідчать, що бойфренд акторки, рок-музикант Дойл Брамхолл протягом декількох років живе за її рахунок.

Повідомляється, що Дойл живе в будинку Рене і не ділить з нею платежі за нього. Вона також платить за його кредитну карту, витрати по якій щомісяця складають 4000 – 5000 доларів на місяць. У 2015-му, за даними документів, загальні витрати Рене на свого коханого склали близько 60 000 доларів. Крім того, тепер актриса опинилася ще й втягнутою в судовий розгляд Дойла з його колишньою дружиною і матір’ю його двох дітей – 16-річної Індії і 13-річної Елль – Сюзанною Мелвойн.

Ще в минулому році Сюзанна заявила, що якщо вже її колишній чоловік живе за рахунок багатої подруги і купається в розкоші, то вона вважає справедливим, якщо частина грошей, які йдуть на утримання Дойла, буде спрямована на утримання його дітей. З такою вимогою Сюзанна звернулася до суду, але днями стало відомо, що їй було в ньому відмовлено. Суд лише ухвалив вимагати аліменти від самого Дойла, але якщо музикант так і не знайде для себе додаткових джерел доходу, аліменти його дітям доведеться виплачувати знову Рене.

Поділись


Магазин