Том Круз готовий одружитися на Ванессі Кірбі

79

В березні таблоїди повідомили про нове захоплення Тома Круза, британською актрисою Ванессою Кірбі. Круз, за ​​словами джерел, настільки був вражений грою Ванесси в серіалі «Корона», що наполіг на її участі в шостій частині бойовика «Місія нездійсненна».

«Між ними відразу виникла хімія. Том убитий шармом і енергією Ванесси і вже навіть подумує про спільне майбутнє», – приводили тоді ЗМІ слова інсайдера. Два місяці по тому в розмові з одним з репортерів, відповідаючи на запитання, чи зміг би він полюбити героїню Кірбі в «Короні», Том тут же заявив, що «поза всяким сумнівом, адже я романтик, мрійник». Тоді преса розцінила це як підтвердження роману Круза з Ванессою.

Тепер же, після закінчення терміну контракту зі своєю колишньою дружиною Кеті Холмс, яка в підсумку розсекретила свої відносини з Джеймі Фоксом, Том, схоже, вирішив теж не зволікати з особистим щастям.

«Він готовий зробити Ванессу новою місіс Круз», – повідомляють таблоїди. Інформація не підтверджена офіційно, так само як і факт самого роману Круза і Кірбі. В крайньому випадку в Instagram актриси немає жодного фото з голлівудською зіркою. Більш того, проекту «Місія нездійсненна» там присвячений єдиний пост, що анонсує участь Ванесси. 99% фотографій в акаунті Кірбі пов’язані з серіалом «Корона», зйомки в якому, судячи з усього, є найголовнішою справою в її житті сьогодні.

Поділись


Магазин