Анджеліна Джолі знялася в новій фотосесії і написала відкритого листа про права жінок

86

Анджеліна Джолі для читачів журналу Harper’s Bazaar написала відкритого листа про жіночі права в Намібії і стала героїнею обкладинки листопадового номера видання. Фотографи американського глянцю відобразили 42-річну актрису на тлі африканських пейзажів серед диких тварин.

Жінки становлять більшу частину бідного населення світу. Їхнє становище зморене неблагополуччям навколишнього середовища, коли рибні запаси виснажені, дика природа знищена браконьєрами … Жіноча освіта та здоров’я в таких умовах страждають в першу чергу. Кожен з нас щодня робить вибір. У наших силах відмовитися від покупок продуктів дикої природи, здобутих незаконно. Ми можемо зупинити попит на них”, – запропонувала Анджеліна.

А вчора актриса теж висловилася про жінок, засудивши поведінку Харві Вайнштейна, якого звинувачують в сексуальних домаганнях. Джолі згадала свій досвід спілкування з продюсером і підкреслила, що перестала працювати з Вайнштейном, тому що “така поведінка по відношенню до жінки в будь-якій галузі і країні неприйнятна”.

Поділись


Магазин