Як самооцінка впливає на жіночий оргазм

143

Ключ до оргазму – завжди знаходиться в нашій голові. Читай про те, наскільки сильно жіноча зарозумілість впливає на здобуття вищого задоволення.

Більшість жінок стурбовані своїм зовнішнім виглядом. Особливо в ліжку. Особливо з новим партнером. Лише деякі щасливці здатні отримати оргазм на ранніх стадіях відносин, оскільки багатьом необхідно адаптуватися.

Жінкам важливо знати, що вони виглядають добре в процесі, адже хороший секс – це вид мистецтва. Але ми критикуємо себе, переживаємо про кожну дрібницю, все сильніше занурюючись в свою голову і в кінцевому підсумку програємо цю гру. Тут непогано було б повчитися у чоловіків – вони ніби забувають про все навколо, повністю віддаючись процесу і не замислюючись про складочки на животі.

жіночий оргазм

Вчені відзначають, що жінки набагато частіше більш критично оцінюють своє тіло, ніж чоловіки. Інше дослідження показало, що жінки, які відволікаються на сторонні думки в процесі, менше задоволені сексом і рідше отримують оргазми.

Любити і цінувати своє тіло повинно увійти в твою звичку. Ефект не забариться, якщо на додачу до цього зайнятися спортом разом зі своїм партнером. Фізичні вправи виробляють феромони, а отримане разом задоволення об’єднує людей і веде до обопільного підвищення лібідо.

жіночий оргазм

Усім відомо, що жінки досягають свого сексуального піку в більш пізньому віці, ніж чоловіки. Однак це твердження має мало спільного з біологією – це психологія. Багатьом жінкам потрібні роки на з’ясування того, що їм подобається, і на те, щоб повністю довіритися партнеру, перестати комплексувати і розкрити йому свої бажання.

Поділись


Магазин