Ерогенні зони у чоловіків: все, що потрібно знати ідеальній жінці

521

Всім відомо, що у нашого тіла є багато різних нервових закінчень. Дотик до одних викликає суцільне роздратування, а ось деякі можуть віднести на вершину блаженства і насолоди. Сексологи розповіли, які частини тіла у чоловіків є вкрай ерогенні і неймовірно чутливими. Усім дівчатам на замітку!

Більшість жінок вважає, що у чоловіка лише одна ерогенна зона. І ці дами помиляються. Адже тіло чоловіка, як і жіноче, наповнене чутливими точками. Тому не слід обмежуватися в прагненні зробити своєму партнерові приємно, варто вивчити всі можливості і довести обранця до вершини блаженства.

Сексологи запевняють, що першою ерогенною зоною у чоловіка є голова, причому абсолютно вся, немає якоїсь конкретної точки. Щоб зробити приємно своєму коханому, необхідно почати з погладжувань по волоссю, а потім злегка упиватися подушечками пальців в шкіру голови. Це додасть незабутні враження.

Особливо приємний чоловікам масаж скронь. Втім, просте масування голови теж відмінно підходить. Адже голова практично завжди знаходиться в напрузі, а подібні дії допоможуть чоловікові хоча б злегка розслабитися.

Також ерогенною зоною є п’ята точка. Сідничні м’язи постійно в напрузі, а легкий масаж здатний створити справжні чудеса.

Не менш чутливі чоловічі ступні. Масаж цієї зони слід починати з самих стегон, плавно спускаючись вниз. Повірте, ваш чоловік залишиться в повному захваті!

Поділись


Магазин