Як навчитися смажити ідеально ніжні та смачні млинці: 10 правил, без яких не обійтися жодній господині

Смажити млинці – чудова традиція. Якщо у вашій родині її дотримуються, у вас в запасі є більше одного хорошого рецепту. Хтось готує ажурні млинці виключно з начинкою з риби та ікри, поки інший просто подає їх стопкою, надаючи кожному члену сім’ї можливість звернути свою начинку: варення, сир, м’ясо, гриби, гречану кашу, лівер, капусту і навіть рубані яйця.

Так, начинка завжди важлива! Але як щодо самих млинців? Як приготувати їх так, щоб вони не стали «не комом», а були пишними, ажурними, легкими, ніжними? Є 10 простих правил, які зроблять з вас гуру кухні і справжню господиню в плані приготування млинців. І не думайте, немає нічого складного. Всього декілька хитрощів і велике бажання готувати смачно.

10 правил приготування млинців

Тільки на молоці. Також можна приготувати млинці на сироватці. Але не на кип’яченій воді. Вони вийдуть в будь-якому випадку, але не будуть тонкими і такими ж смачними, як на молоці.

Температура продуктів. Зізнайтеся, хіба ви коли-небудь приділяли цьому належну увагу? Точно ні. А всі інгредієнти, що використовуються, повинні бути кімнатної температури.

Два яйця на 1 л молока. Якщо ви використовуєте більше яєць, млинці можуть стати гумовими. Спочатку просто злегка збийте яйця віничком. Після цього потроху додавайте молоко, сіль і цукор.

Завжди просівайте борошно. Робити це обов’язково, адже саме так воно насичується киснем, а значить, млинці будуть пишними.

Рослинна олія замість соди і розпушувача. Саме рослинна олія виступає в якості розпушувача. А ще таке тісто можна смажити на абсолютно сухий сковорідці.

Дайте тісту відпочити. Нічого особливо робити не потрібно. Просто відставте його в сторону на 15-20 хвилин. Клейковина встигне увібрати вологу і набрякнути. Тоді і млинці вийдуть повітряними і дуже ніжними.

Коли додавати окріп. За ці 20 хвилин тісто загусне. Ось коли потрібно розбавити його невеликою кількістю гарячої води.

Купіть окрему сковорідку. В ідеалі у вас повинна бути окрема сковорідка для млинців. Хтось купує важку, чавунну з товстим дном. Це ідеальний вибір. А ось сучасні тонкі сковорідки з антипригарним покриттям подобаються далеко не кожній господині. Тут справа смаку і звички.

Перевертайте правильно. Тримаючи сковорідку в лівій руці, налийте тісто тоненькою цівкою. В цей час сковорідку потрібно повертати по колу, щоб тісто розтеклося по дну рівномірно. Коли на поверхні млинця не буде жодного рідкого острівця, відокремте краї від сковороди силіконовою лопаткою і переверніть на іншу сторону.

Накривайте кришкою. Коли ви вже насмажили цілу стопку млинців, обов’язково накривайте їх кришкою, поки інші досмажуються. Так тісто буде ще ніжніше і м’якше.

Джерело

Поділись


Новини партнерів