Як правильно вибрати педіатра?

29

Світ малюка в перші роки життя обертається навколо декількох найважливіших для нього людей. Крім батьків і бабусь з дідусями, в це коло входить і педіатр. Вибір дитячого лікаря – складна і відповідальна місія, адже в руках цієї людини знаходиться життя вашого чада, від його дій і рішень в певні моменти залежить безпека та здоров’я вашої дитини. Сьогодні дуже важко знайти кваліфікованого спеціаліста у сфері педіатрії. Тому ми підготували для вас декілька порад, які значно полегшать вам завдання.

1) Кваліфікація та стаж лікаря

Починати пошуки дитячого лікаря варто за кілька місяців до пологів. Насамперед радимо вам звернути увагу на приватні клініки та медичні центри з хорошими педіатрами в штаті. Для прикладу, на https://mcingo.com.ua ви зможете обрати кваліфікованого педіатра для своєї дитини та скористатися широким видом послуг.

Перед тим як довірити життя своєї дитини чужій людині, варто зібрати всю можливу інформацію про лікаря, почитати відгуки на форумах, запитати у знайомих та близьких.
Істотною перевагою володіють професіонали, які брали участь в різноманітних міжнародних зібраннях, підвищували кваліфікацію на спеціальних курсах і т.д.

2) Відвідування кількох лікарів

Бажано особисто поспілкуватися з кількома педіатрами для того, щоб була можливість порівняти. Перед зустріччю з лікарем варто визначитись зі списком питань, які вас цікавлять. Дізнайтеся, скільки років фахівець працює в даній сфері, про тривалість звичайного прийому, про можливість зв’язуватися з ним в разі потреби і т.д.

3) Проаналізуйте своє ставлення до медика

Відносини між дитячим лікарем і батьками – неймовірно важливий аспект. Педіатр може володіти великим досвідом та безліччю титулів. Однак якщо він викликає у вас антипатію – обирайте іншого фахівця, щоб не нашкодити здоров’ю немовляти.
Пам’ятайте, немає нічого ганебного або аномального в пошуку спеціаліста, який буде вам подобатися.

4) Ставлення педіатра до медичних препаратів

Незважаючи на прогрес сучасної медичної науки, хороший педіатр буде намагатися по можливості мінімально використовувати медикаменти для впливу на здоров’я немовляти. Швидше він порадить менш шкідливі препарати, ніж сильнодіючі антибіотики, які усувають одну проблему і створюють інші.

5) Уважне ставлення та індивідуальний підхід

Хороший лікар завжди із задоволенням відповість на ваші запитання. Розбираючись з проблемою, педіатр в першу чергу порекомендує правильне харчування та інші природні шляхи до одужання, а список таблеток пропише лише в крайньому випадку.

Доктор повинен стати «своїм» і бути в курсі всього, що відбувається зі здоров’ям карапуза. Згодом педіатр навчиться моментально знаходити методи лікування, так як буде обізнаний про схильність малюка до алергій.

Поділись


Магазин