Гороскоп на 1 березня 2018 року

364

Овен

Навколишні люди в цей день можуть вас просто роздирати на частини. Але такий стан справ вас не збентежить, і ви з радістю відгукнетеся на всі заклики. У відносинах з коханою людиною проявіть більше тепла і поступливості. В іншому випадку можуть виникнути конфлікти.

Телець

Постарайтеся зосередитися на професійних справах. Навіть якщо на вас навалиться величезна кількість роботи, ви зумієте з легкістю досягти поставленої мети. Якщо відчуєте, що з будь-якими питаннями зараз впоратися складно, то, не соромлячись, звертайтеся за допомогою до більш досвідчених колег.

Близнюки

В цей час, дотримуючись елементарних правил техніки безпеки, ви можете уникнути різного роду неприємностей. Постарайтеся не спілкуватися з імпульсивними і агресивно налаштованими людьми. Зараз дуже вдалий час для нових придбань і покупок.

Рак

Сьогодні вам не можна бути нещирими в стосунках з коханою людиною. Постарайтеся не робити вчинків, про які ви не могли б йому розповісти. Зате зараз досить сприятливий час для ділових контактів і прийняття нових пропозицій. Співпраця обіцяє виявитися досить вигідною для вас.

Лев

День обіцяє бути вдалим, якщо ви не підете на поводу у своїх негативних емоцій. Постарайтеся знайти приємне заняття, яке дозволить відволіктися від негативних думок. Гарний час для спілкування з друзями. Намагайтеся в світлий час доби більше перебувати на свіжому повітрі.

Діва

У професійній сфері, як і в особистому житті, доля не приготувала вам ніяких підступів. Даний день підходить для відпочинку і далеких поїздок. А в побуті слід проявити обережність. Неприємності підстерігають там, де ви їх не чекаєте. Все, що нагрівається, ріже і коле, може становити небезпеку.

Терези

Зараз хтось потребуватиме вашої допомоги. Навіть якщо ви не горите бажанням надати послугу, не відмовляйте в проханні. Відмовити ви можете тільки в тому випадку, якщо у вас попросять грошей у борг, а ви або не дуже довіряєте людині, або не маєте фінансових можливостей.

Скорпіон

На цей день постарайтеся запланувати справи не надто термінові, але все ж необхідні. Можливо, вам потрібно досягти якихось домовленостей, а ви все відкладаєте, боячись заподіяти незручності собі або іншим. Так ось, саме зараз і потрібно здійснювати ділові візити.

Стрілець

Постарайтеся не починати нових справ. Ви ще не дозріли для тієї роботи, яку вам можуть запропонувати. Якщо справа варта, вона нікуди від вас не дінеться. Ви встигнете все зважити і підійти до неї з повною відповідальністю. А якщо виявиться, що шанс втрачено, значить, це заняття – не для вас.

Козеріг

Тримайтеся подалі від людей, які вам не до душі, і намагайтеся уникати спільних з ними справ. Зараз до вас будуть тягнутися не дуже порядні люди. Але не думайте, що ви зможете завдяки їх пробивній силі отримати що-небудь для себе. Швидше за все, вас просто спробують використовувати наосліп.

Водолій

Ви будете завалені різними справами, і осилити все, що навалилося на вас виявиться завданням не з легких. Але саме зараз час залучати людей для надання допомоги. Навряд чи ви натрапите на відмову. Тільки не забудьте згодом віддячити тим, хто надав послугу.

Риби

Зараз у вас з’являться нові перспективи, що стосуються професійної діяльності. І хоч остаточної ясності ще не буде, але ви вже чітко відчуєте прийдешні зміни. Почніть мало-помалу збирати потрібну інформацію. Вона вам досить скоро стане в нагоді.

Поділись


Магазин