Гороскоп на 25 лютого 2018 року

100

Овен

Даний період виявиться для вас досить важким. Кохана людина може завдати чимало клопоту. Але не варто приймати його витівки близько до серця. Постарайтеся знаходити для себе приємні заняття. Уникайте нових знайомств, вони навряд чи виявляться вдалими.

Телець

День зажадає максимальної концентрації сил. Виникаючі питання не будуть життєво важливими, але на їх рішення піде багато часу і енергії. Намагайтеся дотримуватися дистанції з оточуючими і не приймати все сказане на віру.

Близнюки

Ви можете досягти успіху як в роботі, так і в інших областях своєї діяльності. Свій потенціал реалізуйте там, де вас дійсно зрозуміють і схвалять. Зверніться по допомогу, якщо в ній є необхідність. Не роздавайте обіцянок, які не в змозі виконати.

Рак

Вам належить займатися відразу декількома справами. Намагайтеся не витрачати час даремно. Потрібно звертати увагу на інформацію, що надходить.

Лев

На роботі не слід форсувати події. Потрібно наполегливо продовжувати розпочаті справи. Тим більше що на допомогу з боку навряд чи варто сподіватися. З боргами, якщо вони у вас є, бажано розрахуватися. Постарайтеся в цей період не робити великі покупки, незабаром гроші вам можуть знадобитися.

Діва

День пройде в швидкому темпі і виявиться насиченим подіями. Але якщо щось не вдасться зробити, не намагайтеся стрибнути вище голови. Уникайте конфліктів з оточуючими людьми. Вас чекають приємні зустрічі або нове романтичне захоплення.

Терези

У цей день можна займатися складними справами, вирішувати спірні питання. Більше уваги приділяйте пошуку корисної інформації. Виступайте ініціатором зустрічей з друзями, близькими людьми, організуйте спільні розважальні заходи. Більше часу проводьте на природі. Уникайте давати гроші в борг.

Скорпіон

Даний період пройде в спокійному темпі. Візьміть тайм-аут і займіться справами, які не вимагають надмірної відповідальності і серйозного навантаження. Проявляйте турботу про родичів. Витрачайте кошти тільки на найнеобхідніше.

Стрілець

У графіку справ, запланованих на цей день, не буде вільного місця. Якщо хтось спробує засмутити ваші плани візитом або залучити до своїх справ, постарайтеся будь-яким способом уникнути зустрічей з такою людиною. Бережіть сили, нерви і здоров’я.

Козеріг

Ви можете проявити себе хорошим стратегом і переконати в своїй правоті практично будь-кого. Багато що буде вам даватися набагато легше, ніж іншим людям. Знайдіть заняття до душі і присвятіть йому більше часу. Якщо плануєте зробити великі покупки, то краще не затягувати з цим.

Водолій

День підходить для будь-яких починань і отримання нових знань. Якщо хтось потребуватиме вашої допомоги, то спочатку дізнайтеся, що потрібно зробити, щоб не потрапити в незручну ситуацію. У сімейному житті і сфері любовних інтересів не варто забувати про свої потреби.

Риби

На роботі можуть виникнути проблеми, з якими впоратися виявиться важко. Але не варто засмучуватися і кидатися в крайності, а тим більше з’ясовувати стосунки з керівництвом. Зараз сприятливий час для зустрічей, поїздок, а також для спілкування з друзями.

Поділись


Магазин