Гороскоп на 14 лютого 2018 року

Овен

На даний період найкраще планувати справи, які вам цікаві. В іншому випадку ви будете виконувати рутинну роботу, не отримуючи від цього ніякого задоволення. Хоча успіхи в особистому житті можуть додати вам настрою і підвищити працездатність.

Телець

Зараз вам потрібно по-новому поглянути на старі проблеми і шукати несподівані рішення. Можна займатися оформленням документів і приводити в порядок справи. Це гарний час для нових знайомств, романтичних зустрічей і любовних пригод. Поради давайте обережно і намагайтеся не втручатися в чужі конфлікти. Не нехтуйте правилами техніки безпеки.

Близнюки

Утримайтеся від укладення угод. До нових проектів приступайте обережно. Можливі фінансові втрати. Якщо є можливість, перекладіть свої обов’язки на плечі колег або близьких людей. Використовуйте для відпочинку кожну вільну хвилину.

Рак

Починати нові справи, підписувати ділові папери поки не рекомендується. Постарайтеся бути більш привітними по відношенню до оточуючих. Зараз ви можете створити враження замкнутої людини. Через це виникнуть образи і недомовки.

Лев

Зараз ви можете відчувати себе розбитими, і бажання працювати у вас не буде. Не примушуйте себе, зробіть перепочинок, після якого вдасться легко надолужити згаяне. Зустрічі, яких ви чекаєте, можуть зриватися з причин, не залежних від вас. Але не турбуйтеся: можливо, це не ті зустрічі, про які варто було мріяти.

Діва

Постарайтеся не звертати уваги на маленькі непорозуміння, які можуть виникнути. Вам на них просто не вистачить часу. Не виключено, що винуватцем такої нестачі виявиться кохана людина або новий знайомий, який претендує на цю роль.

Терези

Постарайтеся уникати конфліктних ситуацій, так як в суперечках вам везти не буде. На даному етапі більше підійде вичікувальна тактика. Якщо спробуєте чогось вимагати від рідних і близьких людей, у відповідь отримаєте лише роздратування і нерозуміння.

Скорпіон

Зараз вам не тільки дозволяється, але навіть рекомендується йти на поводу у своїх бажань. Внутрішній голос буде направляти по потрібному шляху, і якщо ви відчуєте, що не хочете з кимось зустрічатися або виконувати будь-які обов’язки, можете з чистою совістю не робити цього.

Стрілець

Приймаючи рішення, не сумнівайтеся в своїй правоті. З обережністю поставтеся до порад людей, які можуть лукавити з вами заради власної вигоди. Даний період сприятливий для будь-яких починань. Також можна зайнятися облаштуванням свого будинку.

Козеріг

Якщо на роботі не все буде йти так, як би цього хотілося, не турбуйтеся, все компенсується в чомусь іншому. Серйозних неприємностей не очікується. У відносинах з близькими людьми хитрувати не варто – необхідна повна щирість.

Водолій

Настає час, досить насичений спілкуванням і новими знайомствами. Постарайтеся виключити будь-яку користь з ваших взаємин з людьми. На цей день можете планувати ділові зустрічі, переговори, підписання паперів.

Риби

Не ображайте своїх близьких неувагою до їх проблем і прохань. З обережністю поставтеся до нових ділових партнерів. Не вірте, коли вам обіцяють «золоті гори» ». Якщо в стосунках з коханою людиною щось не влаштовує, не поспішайте робити поспішні висновки.

Поділись


Магазин