Гороскоп на 11 лютого 2018 року

159

Овен

Даний період буде протегувати закоханим представникам цього знаку, і тим, хто бажає поповнити ці ряди. Не соромтеся відкрито говорити про свої бажання. Партнер не тільки не засудить вас, а навіть із задоволенням прийме правила гри. А ви зможете любовний вузол затягнути ще сильніше.

Телець

Даний період може виявитися напруженим. Але все, що ви вирішите здійснити, зможете реалізувати. В любовній сфері пануватиме гармонія. Можете розповісти партнеру про свої бажання і фантазії, і він постарається втілити їх в життя. Самотніх представників даного знаку може очікувати нове приємне знайомство.

Близнюки

День не готує ніяких неприємних сюрпризів. Багато що із запланованого в цей день вдасться реалізувати. Допомогу і підтримку нададуть ваші близькі та кохані люди. Не дозволяйте собі знімати напругу за допомогою великої дози спиртного, а також за допомогою кулаків або биття посуду.

Рак

У цей день ніяких важливих і цікавих подій статися не повинно. Постарайтеся самостійно зайнятися розфарбовуванням цього дня. Починати нові справи не варто. Уникайте з’ясування відносин з тими, кого любите, тому що зараз ви здатні закласти руйнівну програму.

Лев

Сьогодні вам може бути дано шанс. Але в чому він буде полягати, сказати складно. Можливо, знайдете те, чого вам зараз найбільше не вистачає. Більшою мірою це відноситься до сфери високих почуттів. Для любові зараз йде дуже сприятливий час.

Діва

В даний період ви не маєте права на помилку. Будь-які вчинки, слова і навіть думки повинні ретельно зважуватися. Зараз потрібно розподілити навантаження більш раціонально, а також відкоригувати своє меню. Це зробить вас більш працездатними, бадьорими і енергійними протягом усього дня.

Терези

Не приймайте все занадто близько до серця. Хоча саме зараз вам складно буде реагувати на те, що відбувається спокійно. Постарайтеся знаходити для себе приємні заняття, які дозволять розслабитися і прийти в норму. Проводьте вільний час активно і уникайте самотності.

Скорпіон

День несприятливий для нових справ. Не розмінюйтесь в своїх прагненнях по дрібницях, а виберіть один напрямок і чітко дотримуйтесь його. Зараз добре пройдуть різні переговори. Більше часу відведіть для прогулянки чи поїздки за місто.

Стрілець

Зараз ви самі будете створювати труднощі на своєму шляху, а потім мужньо їх долати. Через це можливі закиди від оточуючих. Більшою мірою це відноситься до особистих відносин з протилежною статтю. Потрібно утриматися від будь-яких спокус.

Козеріг

Можете планувати справи, які важко виконати, у вас вистачить сил з ними впоратися. Будь-які переговори повинні пройти на найвищому рівні. Якщо з’явиться можливість, то вирушайте в далекі краї зі своєю половинкою. А якщо половинки ще немає, то подорож – це хороший шанс знайти собі пару.

Водолій

Даний період несприятливий для початку нових справ. Всі райдужні перспективи, які будуть пропонувати вам на цей день, в кращому випадку виявляться просто нездійсненними. Зараз вам не варто проводити кардинальних змін, що стосуються зовнішності.

Риби

День зажадає швидких реакцій, відповідальних вчинків і готовності вести за собою інших. Безумовний успіх чекає тих, хто займається творчістю. У рішенні фінансових питань слід дотримуватися обережності. Імовірність значних витрат або фінансових втрат досить велика. Зате день сприятливий для поїздок і подорожей.

Поділись


Магазин