Гороскоп на 9 лютого 2018 року

356

Гороскоп на 9 лютого Овен

Даний період підходить до спокійної розміреної роботи. Ніяких знервованих ситуацій виникнути не повинно. Більше часу проводьте в офісі, настав час для реалізації планів. Корисно зайнятися фізичними вправами.

Гороскоп на 9 лютого 2018 Телець

Зараз не найвдаліший час для з’ясування стосунків з коханою людиною. Ви можете реагувати на складні обставини більш емоційно, ніж зазвичай, і здатні в розпал конфлікту наговорити багато зайвого, про що навіть згадувати не варто. Для нових знайомств даний день – не підходить.

Гороскоп на 9 лютого 2018 Близнюки

У професійній діяльності зараз вас чекає стабільність, якщо не почнете хитрувати. Будь-яка, навіть маленька брехня буде наростати як снігова куля. Тому не ризикуйте даремно, якщо дорожите своєю роботою і положенням в суспільстві. Постарайтеся більше часу проводити в компанії тих людей, з якими вам добре.

Гороскоп на 9 лютого 2018 Рак

В якійсь мірі професійна діяльність зараз буде вас обтяжувати. Можливо, ви чекаєте змін або просто втомилися. Але зараз не приймайте поспішних рішень. Вони можуть виявитися продиктовані не голосом розуму, а швидкоплинними емоціями. А в даний момент це не найкращі порадники.

Гороскоп на 9 лютого 2018 Лев

Зараз ви ризикуєте неабияк розтратити свої енергетичні запаси. Пов’язано це може бути з конфліктами, що виникають на побутовому або професійному ґрунті. Постарайтеся не витрачати свої сили на сварки, оскільки незабаром енергія вам знадобиться для більш важливих цілей.

Гороскоп на 9 лютого 2018 Діва

В даний період ви наділені достатньою силою, і вам доведеться вирішити, куди її направити. Можливо, накопичилися домашні справи, до яких довгий час не доходили руки. Настав сприятливий момент їх вирішити. А якщо особливого бажання працювати не буде, то можна провести час в приємній компанії, де вас чекає неймовірний успіх.

Гороскоп на 9 лютого 2018 Терези

Особливих змін чекати не варто. День пролетить, і ви навіть не встигнете цього помітити. Зараз найкраще зайнятися складанням планів на майбутнє. Можливо, варто спробувати себе в новій справі. Відносини з коханою людиною будуть носити спокійний характер. Ви зможете розслабитися і злегка відпочити.

Гороскоп на 9 лютого 2018 Скорпіон

Сьогодні будь-яку роботу вам потрібно виконувати не поспішаючи. Не женіться за кількістю, так як ви все одно не зможете виконати все намічене. Перед тим як звернутися за професійною або матеріальною допомогою, ретельно подумайте, а чи надійний чоловік, на якого впав ваш вибір.

Гороскоп на 9 лютого 2018 Стрілець

В даний час будь-які питання намагайтеся вирішити мирним шляхом. Ви можете переконати в своїй правоті потрібних людей, якщо добре підготуватися до майбутньої розмови і зможете відчути, що за співрозмовник перед вами знаходиться. Постарайтеся доставляти собі і своїм близьким більше приємних емоцій.

Гороскоп на 9 лютого 2018 Козеріг

Займіться наведенням ладу в справах. Даний період більше підходить для рутинної роботи, ніж для творчого процесу. Постарайтеся цей день присвятити відпочинку, краще за межами міста. Час дуже вдалий для далеких поїздок і подорожей.

Гороскоп на 9 лютого 2018 Водолій

Ділову інформацію, яка поступила перевіряйте самостійно і нікому не вірте на слово. Можливо, нові знайомства на даному етапі виявляться корисними. У відносинах з коханою людиною візьміть на себе організацію спільного дозвілля.

Гороскоп на 9 лютого 2018 Риби

На даному етапі ви чітко уявляєте свою мету і шляхи її досягнення. А сил і завзяття у вас вистачить, що б просунутися до неї. Можливо, зараз хтось потребуватиме вашої допомоги або підтримки. І якщо є така можливість, то не відмовте в проханні.

Поділись


Магазин