Гороскоп на 6 лютого 2018 року

292

Овен

Не слід бути надто відвертими навіть з близькими, так як все сказане може обернутися проти вас. Також не варто брати в ділові партнери людей, до яких ви маєте більші почуття, ніж просто симпатія. В цьому випадку ви станете абсолютно необ’єктивними, і від цього може постраждати справа.

Телець

Сильні почуття, які ви відчуєте, допоможуть проявитися у вашій винахідливості. Використовуйте цей день для старанної роботи заради своїх інтересів. Можливий візит до начальства, обговорення ваших повноважень, кар’єрних і матеріальних питань.

Близнюки

Не будуйте на цей день серйозних планів, не давайте обіцянок своїм діловим партнерам, а також не беріть кредити, так як обставини можуть складатися не надто сприятливим чином. Не ігноруйте поради і настанови більш досвідчених людей.

Рак

У цей день ви повинні проявити себе хорошим стратегом. Не стійте вперто на своєму, але і не дозволяйте жорстко собою керувати. Остерігайтеся змішувати особисті і ділові відносини. Якщо ви керуєте транспортним засобом, то будьте особливо уважними та обережними за кермом.

Лев

Не завантажуйте себе ніякими проблемами, особливо чужими. Можливо, надійдуть цікаві ділові пропозиції від старих знайомих, але з відповіддю варто почекати, тому що все ще не один раз зміниться. Якщо збираєтеся відправитися до друзів на вечірку, не перестарайтеся зі спиртним.

Діва

Вас чекає небачений сплеск енергії. Ви зможете на своєму шляху розгорнути будь-які гори, якщо тільки в усьому проявите витримку і цілеспрямованість. Зараз не розмінюйтесь по дрібницях, а виберіть один напрямок і чітко дотримуйтесь його. Переговори, договори і підписання важливих паперів повинні пройти на високому рівні. На любовному фронті – затишшя. Але не засмучуйтеся: скоро все зміниться.

Терези

День пройде в швидкому темпі і виявиться насиченим різними подіями. Доведеться добре попрацювати. Але якщо щось вам зараз не вдається зробити, не намагайтеся стрибнути вище голови. І ще: будьте уважнішими до своїх улюблених.

Скорпіон

Даний час краще присвятити невиробничим проблемам, а дому і сім’ї. Зараз ви гостро будете відчувати, що ваш будинок – ваша фортеця. Якщо ви ще не зустріли супутника життя, то не виключено, що це станеться саме зараз. Тільки для цього потрібно уважніше придивитися до оточуючих вас людей.

Стрілець

Цей день зажадає від вас максимальної концентрації сил. Хоч ці запитання і не будуть життєво важливими, але на їх рішення піде багато часу, нервів і енергії. Тим більше що на допомогу з боку навряд чи доведеться сподіватися, і весь вантаж проблем ляже на ваші плечі.

Козеріг

Зараз вам просто протипоказано сидіти склавши руки. Ви можете досягти успіху як в роботі, так і в інших областях своєї діяльності. Вас чекають приємні зустрічі або нове романтичне захоплення. Уникайте конфліктів з оточуючими людьми.

Водолій

Цей день може виявитися для вас досить суперечливим. З одного боку, ви будете досить активні і сповнені бажання домогтися результатів, але з іншого боку, пропозиції, що надходять можуть виявитися не такими райдужними, якими їх будуть вам представляти.

Риби

Даний період пройде для вас в рівному і спокійному темпі. Ви можете розслабитися і зайнятися тим, що вам найбільше до душі. Але при цьому постарайтеся не брати на себе зайвої відповідальності. У фінансовому відношенні потрібно проявити обачність.

Поділись


Магазин