15 способів розслабитися за кілька хвилин

48

На робочу пошту прийшло кілька сотень листів, начальник завалив вас справами, що і на обід немає часу і ви просто на межі вибуху. Тоді потрібно просто взяти себе в руки, зібратися і виділити всього 5 хвилин часу, щоб розслабитися.

1. Зелений чай вам на допомогу. Він є потужним джерелом L-тіаніна, природного антидепресанту і допомагає справлятися з підступають почуттям гніву.

2. Доза щастя від шоколаду. Невелика доза солодкого допоможе вам заспокоїтися. Темний шоколад регулює рівень кортизолу, гормону стресу, і нормалізує обмін речовин.

3. Ложечка меду. Мед може стати гарною альтернативою шоколаду і відмінно бореться з депресією і тривожністю.

4. Жуйка. Монотонне жування жуйки – це дивно швидкий і легкий спосіб перемогти стрес. Головне – не захоплюватися, адже в жувальних гумках багато цукру, який призводить до появи целюліту.

5. Похрустіть. Якщо солодке ви не любите, тоді з’їжте щось хрустке, але не надто солоне, в ідеалі горішками або овочами.

6. Помедитуйте. Для цього вам потрібно знайти лише спокійне і тихе місце, влаштується зручніше, заплющити очі і зосередьтеся на своєму диханні.

7. Покладіть голову на валик або подушку. Поспати на робочому місці, звичайно, не вийде, але, якщо у вас є щось, на що можна покласти голову (подушка, валик, навіть ваші складені руки), приляжте на кілька хвилин і уявіть, що це губка, усмоктувальна всі ваші проблеми.

8. Наведіть в порядок дихання. Глибокі повільні вдихи знижують кров’яний тиск і частоту серцевих скорочень. Можна навіть підглянути в інтернеті спеціальні дихальні вправи.

9. Спробуйте прогресивну релаксацію. Якщо вам тривожно, просто стисніть руки в кулаки і розслабте. Повторіть, скільки буде потрібно. Скорочення м’язів позитивно впливає як на фізичний, так і на психічний стан.

10. Пограйте в рахувалки. Порахуйте до 10 і в зворотному порядку. Це відмінний спосіб розслабитися, коли ви не можете надовго відволікатися від справи.

11. Закрийте очі і відгородіться від суєти, просто опустивши повіки на п’ять хвилин, і не відволікайтеся ні на що.

12. Помасуйте руки. Руки взагалі є зосередженням напруги, особливо для людей, які весь день друкую на клавіатурі. Відпочиньте на п’ятихвилинний масаж рук. Це допоможе сповільнити надмірно інтенсивний ритм серцебиття.

13. Обзаведіться на роботі невеликим м’ячиком і коли відчуєте втому і напруженість, просто покатати його ступнями ніг. Таким чином ви отримаєте розслаблюючий масаж ніг.

14. Купуйте м’ячик-антистрес. Це надійний і простий спосіб зняти напругу.

15. Капніть холодною водою на зап’ястя і за вухами. У цих областях розташовані великі вени. Якщо їх охолодити, можна заспокоїти весь організм.

Джерело

Поділись


Магазин