Найкорисніші продукти, які використовують замість ліків

Хапатися за пігулки кожного разу, коли ти відчуваєш найменше нездужання – не найкращий варіант. Іноді для того, щоб відчути себе краще, досить переглянути свій раціон, пише Жіночий Світ.

Ці продукти допоможуть тобі впоратися з поширеними недугами.

Чорниця – від проблем із зором

Ця ягода багата на вітамін С, який захищає від розвитку катаракти. Чорниця допомагає зберегти гостроту зору, знімає втому очей після перегляду телевізора і роботи за комп’ютером. Тому вона особливо корисна для офісних працівників. Також для покарщення зору варто вживати моркву, печінку і сир.

Мигдаль – від ПМС

Якщо тебе мучить передменструальний синдром, включи в своє меню мигдаль. Він багатий вітаміном B, який бере активну участь в синтезі нейромедіаторів серотоніну і дофаміну, які позбавляють від перепадів настрою і спазмів. Як альтернативні джерела вітаміну B можна використовувати броколі, печінку і молочні продукти.

Броколі – від хвороб ясен

Капуста броколі дуже корисна для здоров’я ясен. Це обумовлено тим, що вона створює на зубах, яснах і порожнині рота плівку, яка захищає рот від кислоти, присутньої в слині, крім цього, вона захищає емаль зубів від передчасного руйнування.

Рис – допоможе при розладах шлунку

При розладі шлунку найкраще вживати простий варений рис. Він стабілізує діяльність шлунково-кишкового тракту, поглинає гази і кислоти, сприяючи припиненню діареї.

Вишня – від головного болю

Дослідження показали, що антоціаніни, завдяки яким вишні отримали свій чудовий колір, є ефективними протизапальними засобами, дія яких в кілька разів краще ібупрофену і аспірину.

Горіхи і насіння – проти нічних судом

Нічні судоми найчастіше виникають через дефіцит магнію. Вживаючи в їжу насіння, горіхи, зелені листові овочі і моркву, можна забезпечити організму необхідну дозу цієї речовини.

Банани – від безсоння

Банани багаті триптофаном – речовиною, що стимулює вироблення мелатоніну, відомого як гормон сну. Мелатонін бере участь в синхронізації біоритмів, а також комплексно впливає на гормональну та імунну системи організму.

Імбир – від крепатури

Вчені експериментальним шляхом довели, що з м’язовим болем після тренувань найкраще боротися за допомогою імбиру. Він містить гінгерол – речовину, яка здатна нейтралізувати біль і запалення. Імбир для зниження м’язового болю варто застосовувати не тільки професійним спортсменам, а й усім, хто регулярно відвідує спортзал.

Молоко з медом – від кашлю

Тепле молоко з медом чудово допомагає від кашлю, причиною якого стали грип, ГРВІ, ларингіт або ангіна. Це засіб стимулює вироблення і відходження мокроти, зміцнює імунітет, щоб організм зміг якомога швидше впоратися з інфекцією.

Поділись


Новини партнерів