Прості правила для турботи про жіночі груди

Жіночі груди

Груди – це класно, сумнівів немає. Однак, багато дівчат сприймають цю прекрасну частину тіла як само собою зрозуміле і не приділяють належної уваги догляду за грудьми. Ми зібрали найпростіші правила, які допоможуть тобі відчувати себе краще і виглядати дійсно добре.

Вибирай відповідну білизну

Тобі на допомогу прийдуть фахівці, але можеш керуватися нехитрими правилами: бюстагальтер повинен міцно, але не туго, охоплювати тебе під грудьми, не задиратися ззаду і м’яко обтікати груди, не обмежуючи рухів. У примірювальній пострибай і подивися, як він поводиться: якщо задирається або віджимає груди, то, можливо, варто вибрати інший розмір або модель.

Будь акуратна з пуш-апом

Коли вибираєш ліфчик формату “пуш-ап”, будь уважна подвійно. Ти повинна відчувати себе в ньому максимально комфортно: бюстгальтер не повинен ніде тиснути, терти або віджимати груди – це загрожує порушеннями кровотоку, мікротравмами і ризиком розвитку мастопатії. І вже точно не варто носити пуш-ап щодня.

Спи в темряві

Відповідно до недавніх досліджень, проведених протягом 10 років, ті жінки, які сплять при світлі, на 22% більше ризикують захворіти на рак молочної залози, ніж ті, хто вважає за краще сон в повній темряві. Крім того, мелатонін перешкоджає розвитку меланоми і допомагає організму боротися зі старінням.

Загартовуй її!

Можна робити масаж в душі прохолодною водою – головне, вибрати нормальний напір, який не заподіє болю. Можна після душу обполіскуватися холодною водою. Як варіант – щодня протирати груди і область декольте кубиком льоду: це поліпшить кровообіг. Але не перестарайтеся: переохолодження загрожує тієї ж мастопатію.

Доглядай

Шкіра на грудях в два рази тонша, ніж шкіра на обличчі, тому догляд їй потрібен ніжний. По-перше, не зневажай зволожуючими гелями для душу, які не дозволять пересушити шкіру. По-друге, після душу витирай груди акуратно промокаючи її, а не розтираючи. І, по-третє, не забувай наносити зволожуючі креми спеціально для грудей і зони декольте, а ще краще олію. Не зашкодить і масаж, але краще робити його в салоні.

Очищай

Слід пам’ятати, що та сама улоговинка між грудьми відрізняється підвищеною кількістю сальних залоз, так що там можуть з’явитися почервоніння і прищі. Протягом дня протирай це місце вологими очисними серветками.

Займайся спортом

Якщо немає часу і бажання на повноцінні тренування, то хоча б стеж за поставою. Розправлені плечі і підняте вгору підборіддя – півсправи зроблено, чесно тобі говоримо. Але пам’ятай, що збільшити розмір грудей вправами не можна, можна лише накачати ті м’язи, які відповідають за їх підтримку.

Стеж за ними

Ми сподіваємося, що ти це вже робиш, але повторити ніколи не зайве: щомісяця на 5-7 день циклу в душі підніми одну руку за голову, а другою акуратно по колу обмацай груди від пахви до соска. Будь-які ущільнення, хворобливі відчуття або виділення з грудей – привід негайно звернутися до лікаря.

Поділись


Магазин